12 zł

Wartość: 40 zł

Cena: 12 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

Od 12 zł zamiast 40 zł za dokładne wyczesanie psa z podszerstka (zimowej sierści) w Salonie Pielęgnacji Psów DogMasters

Zniżka zakupów grupowych ze Sosnowca

Ważne

  • Cena różni się w zależności od wielkości psa:- 12 zł zamiast 40 zł - pies mały (np. york, shih-tzu, maltańczyk),- 15 zł zamiast 50 zł - pies średni (np. bearded collie, cocker spaniel, border collie),- 21 zł zamiast 70 zł - pies duży (np. golden retriever, seter, owczarek szkocki),- 30 zł zamiast 100 zł - pies olbrzymi (np. nowofunland, landseer, sznaucer olbrzymi, bernardyn),
  • Dzięki zabiegowi pies poczuje się lepiej i zyska energię,
  • Skóra czworonoga zacznie intensywniej oddychać i stanie się bardziej ukrwiona, a przez to mniej podatna na problemy zdrowotne,
  • Mniej sierści w całym domu,
  • Za usługę odpowiadają ludzie z ogromnym doświadczeniem w pielęgnacji psów,
  • Dodatkowo otrzymasz kartę rabatową, którą wykorzystać możesz przy:- szkoleniu psów z zakresu posłuszeństwa,- poradach behawioralnych,- świetlicy oferującej opiekę nad psami,- zakupach w sklepie internetowym: www.dogmasters.sklep.pl.

Warunki

  • Na miejsce należy przyjść z wydrukowanym kuponem,
  • Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 1 kupon,
  • Salon czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-19:00,
  • Przeciwwskazania: choroby skóry psa.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Nasze kochane sierściuchy witają wiosnę równie entuzjastycznie, jak my. Choć niewiele jest widoków piękniejszych, niż pies ryjący czarnym nosem w śniegu, to przebija go biegnący po zielonej łące bernardyn. Psia radość wiąże się jednak z pewnym problemem dla właścicieli - zrzucaniem zimowego futra.

Pora zdjąć korzuch
Tzw. podszerstek to duży problem dla każdego, kto trzyma psa w domu. Podszerstek to nic innego, jak zimowa sierść czworonoga, miękka i delikatna, która pokrywa skórę ciała i pozwala lepiej znosić zimowe dni i noce. Kiedy jednak śniegi topnieją, wraz z nimi topnieje grubość psiaka, który zwyczajnie pozbywa się nadmiarowego ocieplenia.

Wyczesanie takiej sierści może stanowić nie lada problem, warto więc zawczasu przygotować się na najgorsze i… skorzystać z propozycji DogMasters. Właściciel radosnego ogona będzie miał kolejne powody do intensywnego nim machania od pół godziny do 2 godzin - w zależności od jego wielkości.

Uśmiechnięty pies w nagrodę
Zrzucenie podszerstka nie tylko spowoduje, że pies poczuje się lepiej i zyska dodatkową energię, ale odświeży jego skórę, ukrwi ją i pozwoli jej lepiej oddychać. Da to idealną podstawę do budowy kolejnej pokrywy sierściowej.

Salon Pielęgnacyjny DogMasters to miejsce kompleksowej pielęgnacji psów wszystkich ras, także psów wielorasowych. Ideą przyświecającą założycielom salonu było bezpieczeństwo i komfort psa podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Opierając się na wiedzy z zakresu psiego behawioru, pracownicy dokładają wszelkich starań aby, jak najbardziej ograniczyć stres psa związany z wizytą w salonie pielęgnacyjnym.

Pomyśl tylko: merdający ogonem, uśmiechnięty pies. Czy jest coś piękniejszego?

12 40 zł zamiast 28 zł Oszczędzasz 70% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Katowice,ul. Armii Krajowej 34

http://www.psifryz.com.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj