79 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

79 zł zamiast 200 zł (-61%) za bon na weekendowy kurs tworzenia biżuterii w Sosnowcu. Wyraź swój niepowtarzalny styl poprzez stworzenie własnej unikatowej biżuterii. My nauczymy Cię JAK!

Zniżka zakupów grupowych ze Sosnowca

Ważne

 • Ponadto uczestnicy otrzymują: Poczęstunek w trakcie kursu, 10% rabatu na zakupy zrobione podczas trwania szkolenia
 • Piękna biżuteria jest niewątpliwą ozdobą człowieka. Jednak chcąc się nią cieszyć trzeba najpierw ją nabyć, nierzadko za horrendalne pieniądze. A i tak nie mamy pewności, czy jutro nie spotkamy osoby z dokładnie taką samą bransoletką czy naszyjnikiem. I wtedy oczarowanie własną biżuterią mija bezpowrotnie. Po co tracić duże sumy na coś, co możemy zrobić sobie sami. Nie tylko zaoszczędzisz sporo pieniędzy, ale również zyskasz gwarancję zadowolenia i pewność, że Twój unikatowy egzemplarz się nie powtórzy.
 • Szkolenie „Biżuteria od podstaw” przeznaczone jest dla osób, które chcą opanować sztukę tworzenia niezwykłej biżuterii lub rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności. W ramach kursu otrzymasz wszystkie niezbędne materiały oraz narzędzia potrzebne w trakcie ćwiczeń, biżuterię wykonaną podczas trwania kursu oraz dyplom uczestnictwa. Dowiesz się, jakich narzędzi potrzebujesz, by rozpocząć tworzenie własnej kreatywnej biżuterii. Podczas szkolenia poznasz półfabrykaty, nazewnictwo i właściwości kamieni półszlachetnych. Dzięki zdobytym doświadczeniom uczestnicy mogą samodzielnie kontynuować tworzenie biżuterii jako hobby lub pomysł na życie. Profesjonalne podejście i cenne wskazówki gwarantują opanowanie sztuki tworzenia oryginalnych i niepowtarzalnych dzieł przez wszystkich uczestników kursu, tych mniej lub bardziej pilnych uczniów.

Warunki

 • 1 osoba może zakupić i zrealizować dowolną ilość bonów,
 • Po zakupie bonu należy telefonicznie zarezerwować termin kursu oraz podać kod bonu,
 • Bon dostępny od razu po zakupie i ważny 2 miesiące od daty zakupu bonu!
 • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany,
 • Miejsce realizacji bonu: www.annemarie-design.com Anne Marie Design ul. Starzyńskiego 50 Sosnowiec
 • Wymagana rezerwacja telefoniczna terminu kursu pod nr: 791 749 959,
 • Kurs odbywa się w trybie weekendowym, trwa 5h zegarowych i jest przeprowadzany w małej grupie (max. 15 osób),
 • Oferta limitowana nie łączy się z innymi promocjami,

Opis szczegółowy

Bon na weekendowy kurs tworzenia biżuterii w Sosnowcu. Wyraź swój niepowtarzalny styl poprzez stworzenie własnej unikatowej biżuterii. My nauczymy Cię JAK!

www.annemarie-design.comAnne Marie Design
ul. Starzyńskiego 50
Sosnowiec

Zobacz na mapie »

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Starzyńskiego 50 Sosnowiec

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.