287 zł

Wartość: 329 zł

Cena: 287 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Kupuj Taniej

NOWOŚĆ na rynku, codzienny Catering Dietetyczny wprost na Twój stół

Zniżka zakupów grupowych ze Śląska

Ważne

  • Kupon rabatowy tyczy się pierwszego dnia Dietetycznego Cateringu, reszta dni płatnych jest według cennika na stronie http://happydieta.pl.
  • Kurier, o ustalonej wcześniej porze, dostarcza zestaw 5 gotowych posiłków na cały dzień pod wskazany przez Ciebie adres.
  • Dostawy odbywają się codziennie.
  • Przykładowe menu http://happydieta.pl/index.php/galeria.
  • Sam decydujesz o długości trwania diety, może to być 1 tydzień, 2 tygodnie, 3 lub 4.
  • Kupony do wykorzystania w serwisie http://happydieta.pl.
  • Dostępnych jest zaledwie 20 kuponów rabatowych więc spiesz się!
  • Obszar bezpłatnej dostawy można sprawdzić tutaj http://happydieta.pl/index.php/dostawa.

Warunki

  • W końcu uda Ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę! Przedstawiamy NOWOŚĆ na rynku, codzienny Catering Dietetyczny wprost na Twój stół. Za pierwszy dzień zapłacisz jedynie 4,70 zł! Przejście na dietę to obowiązek dla osób chcących mieć pod kontrolą swoją wagę. Tylko kto ma teraz czas na przygotowywanie zdrowego jedzenia..? Co byś powiedział/ła gdyby codziennie rano 5 pysznych, zdrowych, dietetycznych dań przygotowanych przez dietetyków trafiały pod wskazany przez Ciebie adres?

Opis szczegółowy

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy w sposób zdrowy, naturalny a przede wszystkim skuteczny?Dobre nastawienie to początek, sukcesu, resztą zajmiemy się My!Odchudzanie nie jest sprawą prostą, przecież każdy lubi dobrze zjeść.I to właśnie sposób naszego odżywiania jest głównym powodem nadwagi.Ale przejście na dietę przecież wymaga tylu wyrzeczeń i poświęcenia masy czasy spędzonego w kuchni na przygotowywanie wyspecjalizowanych posiłków. Wcale nie musi tak być!Dietetyczne posiłki mogą być tak samo zdrowe jak i smaczne a problem ich przygotowywania możesz zrzucić na barki HappyDieta.pl.Nie zwlekaj, spróbuj a efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.Spróbuj i PO PROSTU KUP TANIEJ!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

, 40-074 Katowice

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj