65 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 65 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

RZESZÓW: 65 zł zamiast 130 zł (-50%) za bon na 1 dzień pobytu w hotelu Dwa Bratanki w Rzeszowie. Najlepsza taka oferta w mieście! Spędź miło czas w malowniczym hotelu ze stylową karczmą.

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Hotel i Zajazd DWA BRATANKI to również szereg atrakcji w strefie wypoczynku i relaksu. Do Państwa dyspozycji oferujemy możliwość korzystania z sauny fińskiej, 6-osobowego jacuzzi czy solarium. Kilka kroków od zajazdu usytuowane są kryte korty tenisowe.
  • Dla naszych gości przygotowaliśmy nowoczesne i komfortowe pokoje hotelowe i apartamenty . Serdecznie zapraszamy Państwa do wirtualnego zwiedzenia naszego hotelu i zajazdu - wirtualny spacer
  • Obok naszych tarasów na świeżym powietrzu znajduję się wiele atrakcji dla dzieci, dzięki temu Państwa pociechy mogą miło spędzić czas. Zapraszamy także do naszego studia stylizacji paznokci NOVA.

Warunki

  • Śniadanie płatne dodatkowo
  • Wybrany przez Ciebie termin z panelu rezerwacji określa dogodny dla Ciebie czas pobytu w hotelu.
  • Oferta obejmuje 1 nocleg w pokoju jednoosobowym w hotelu Dwa Bratanki
  • Potwierdzenie rezerwacji telefonicznie pod nr telefonu: 17 230 25 50
  • Doba hotelowa trwa od godziny 12:00 do 12:00
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany Zajazd Dwa Bratanki ul. Kwiatkowskiego 145 35-959 Rzeszów www.dwabratanki.pl
  • Jedna osoba może kupić max 2 bony

Opis szczegółowy

W komfortowych klimatyzowanych salach restauracyjnych Zajazdu i Hotelu
Dwa Bratanki spędzą Państwo mile czas próbując smacznych potraw z naszego menu.
Serdecznie polecamy dania kuchni staropolskiej przygotowywanych według zwyczajów polskiej kultury.
Oprócz sal restauracyjnych w naszych budynkach posiadamy tarasy na świeżym powietrzu wśród pięknej zieleni gdzie serwowane są posiłki dla naszych gości.

Posiadamy także przestronną kuchnię grillową na tarasie, gdzie nasz kucharz przygotuje dla Państwa przepyszne przysmaki.

Obok naszych tarasów na świeżym powietrzu znajduję się wiele atrakcji dla dzieci, dzięki temu Państwa pociechy mogą miło spędzić czas.
Plac zabaw wyposażony jest w dużą piaskownicę, domek wraz mebelkami, zjeżdżalnie, domek na drzewie, dmuchaną trampolinę, w sezonie także basen.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Zajazd Dwa Bratanki ul. Kwiatkowskiego 145 35-959 Rzeszów

http://www.dwabratanki.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj