89 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

89 zł zamiast 180 zł (-51%) za bon na fryzurę wieczorową, studniówkową + profesjonalny makijaż w Salonie Fryzjer Expert

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Karnawał trwa w najlepsze! Bale, studniówki, prywatki. Każda impreza jest wyjątkowa i na każdej zachwyć wszystkich w te szczególne chwile niepowtarzalną fryzurą i perfekcyjnym makijażem !
  • Czy może być coś lepszego niż dawka piękna? Znani i lubiani styliści zapraszają do autoryzowanego Studia Fryzjer Expert !
  • KupBon i podaruj sobie kompleksowe układanie i stylizowanie włosów. Czesanie na szczotce, prostowanie, falowanie. To tylko namiastka tego, co czeka, na twoje włosy w Studiu Fryzjer Expert.
  • Ważne wydarzenia wymagają specjalnego makijażu. Profesjonalny makijaż całkowicie może Cię odmienić w szczególnych chwilach .
  • Ciesz się idealnym make-up’em oraz świetną fryzurą i baw się do białego rana!

Warunki

  • rezerwacji terminu należy dokonać pod nr tel.: 17 852 13 83
  • Bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
  • Jedna osoba może kupić i wykorzystać max 2 bony
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany Salon Fryzur Expert C.H. EUROPA II (III p.) ul. Piłsudskiego 34 Rzeszów tel.: 17 852 13 83

Opis szczegółowy

STUDIO FRYZJER EXPERT

Nasi styliści to skrupulatnie wyselekcjonowani, utalentowani fryzjerzy, posiadacze perfekcyjnego warsztatu, artyści, zdolni sprostać każdemu fryzjerskiemu przedsięwzięciu od klasycznej elegancji do ekstrawaganckiej awangardy. W naszym salonie wykonujemy pełen wachlarz usług fryzjerskich, który wspomagamy renomowanymi kosmetykami L`oreal Paris. Fryzjer, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca... To nasza pasja!

- Niestandardowe pomysły w strzyżeniu i koloryzacji

- Artystyczne Fryzury Ślubne

- Przedłużanie włosów

- Zabiegi rekonstrukcji i odnowy włosów

- Metamorfozy

AMPUŁKI REGENERACYJNE

Regenerator włosów to kuracja wstrząsowa, zawierająca substancje pobudzające, konieczne do prawidłowego funkcjonowania cebulki włosa. Przyspiesza proces normalizacji skóry głowy i cebulek włosowych. Zalecany do włosów słabo odżywionych lub pozbawionych witalności.

Ampułki stosuje się po umyciu włosów, nakładając preparat na skórę głowy. Po nałożeniu należy go lekko wmasować. Nie spłukiwać. Po nałożeniu preparatu można przystąpić do czesania, jak zwykle.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

C.H. EUROPA II (III p.) ul. Piłsudskiego 34 Rzeszów tel.: 17 852 13 83

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj