39 zł

Wartość: 90 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

39 zł zamiast 90 zł (-57%) za bon na strzyżenie + modelowanie + wstrząsowa odnowa włosów z ampułką regeneracyjną w Studiu Fryzjer Expert.

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Chcesz zmienić fryzurę, kolor lub odnowić włosy wstrząsową specjalistyczną regeneracją przy pomocy ampułek - odważ się na ten krok i przywitaj wiosnę nowym wizerunkiem!
  • Dzięki naszym profesjonalnym stylistom, spełniającym wymagania i oczekiwania każdego Klienta, wypróbujesz najnowsze trendy w cięciach, stylizacji i koloryzacji .
  • Czy może być coś lepszego niż dawka piękna? Znani i lubiani styliści zapraszają do autoryzowanego Studia Fryzjer Expert!

Warunki

  • Oferta zarówno dla Pań i dla Panów
  • rezerwacji terminu należy dokonać pod nr tel.: 17 852 13 83
  • Bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
  • Jedna osoba może kupić i wykorzystać max 2 bony
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany Salon Fryzur Expert C.H. EUROPA II (III p.) ul. Piłsudskiego 34 Rzeszów tel.: 17 852 13 83

Opis szczegółowy

STUDIO FRYZJER EXPERT
Nasi styliści to skrupulatnie wyselekcjonowani, utalentowani fryzjerzy, posiadacze perfekcyjnego warsztatu, artyści, zdolni sprostać każdemu fryzjerskiemu przedsięwzięciu od klasycznej elegancji do ekstrawaganckiej awangardy. W naszym salonie wykonujemy pełen wachlarz usług fryzjerskich, który wspomagamy renomowanymi kosmetykami L`oreal Paris. Fryzjer, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca... To nasza pasja!

- Niestandardowe pomysły w strzyżeniu i koloryzacji

- Artystyczne Fryzury Ślubne

- Przedłużanie włosów

- Zabiegi rekonstrukcji i odnowy włosów

- Metamorfozy

AMPUŁKI REGENERACYJNE
Regenerator włosów to kuracja wstrząsowa, zawierająca substancje pobudzające, konieczne do prawidłowego funkcjonowania cebulki włosa. Przyspiesza proces normalizacji skóry głowy i cebulek włosowych. Zalecany do włosów słabo odżywionych lub pozbawionych witalności.

Ampułki stosuje się po umyciu włosów, nakładając preparat na skórę głowy. Po nałożeniu należy go lekko wmasować. Nie spłukiwać. Po nałożeniu preparatu można przystąpić do czesania, jak zwykle.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

C.H. EUROPA II (III p.) ul. Piłsudskiego 34 Rzeszów tel.: 17 852 13 83

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj