15 zł

Wartość: 30 zł

Cena: 15 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

15 zł zamiast 30 zł (-50%) za bon na pakiet diagnostyki (analiza składu ciała, ocena wydolności oraz ocena siły mięśniowej) + 10% rabatu na masaż relaksacyjny w Fitness For Life

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Jako pierwszy klub na Podkarpaciu i jeden z nielicznych w Polsce stworzyliśmy i prowadzimy system obiektywnej oceny organizmu. Nasi klienci mają możliwość poznać swoje mocne i słabsze strony przed przystąpieniem do treningu oraz w jego trakcie. Dzięki strefie diagnostyki plany treningowe wraz z doborem obciążeń budujemy na podstawie indywidualnych parametrów organizmu
  • KupBon i sprawdź w jakiej formie jest obecnie twój organizm. Jeśli przymierzasz się do rozpoczęcia treningu, wybierasz się na narty, warto dowiedzieć się na co stać Twoje ciało. Pomoże Ci w tym nowoczesny system oceny organizmu, w którą wchodzi analiza składu ciała, ocena siły mięśniowej oraz ocena wydolności
  • Oferta obejmuje ocenę narządu ruchu, sprawdzenie stabilizacji tułowia i równowagi - innowacyjne testy stosowane w nowoczesnym treningu sportowym i rehabilitacji + 10% rabatu na masaż relaksacyjny

Warunki

  • Więcej informacji i rezerwacja terminów pod nr telefonu: 17 307 02 19
  • 1 osoba może kupić i wykorzystać 2 bony
  • Wraz zakupem bonu otrzymujesz 15% rabatu na ocenę funkcjonalną (sprawdzenie stabilizacji tułowia i równowag)
  • Bon jest ważny 2 miesiące
  • Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku od 7:00 do 22:00 i soboty od 8:00 do 18:00 Fitness for Life al. T. Rejtana 23 35-326 Rzeszów tel.17 307 02 19 www.lifefitness.com.pl

Opis szczegółowy

PROFIL POCZĄTKOWY” i monitoring treningu.

Tworzenie „profilu początkowego” organizmu to pomiar i zebranie podstawowych parametrów dotyczących wysiłku fizycznego. Prowadzenie pomiarów wydolności, siły, mocy i tkanki tłuszczowej pozwala trenerom naszego klubu monitorować efekty treningu i dokonywać ewentualnych modyfikacji.

Ocena WYDOLNOŚCI, SIŁY i SKŁADU CIAŁA.

Pomiary parametrów i ocenę prowadzimy przy pomocy bezpiecznych i obiektywnych protokołów opartych na podstawowych zadaniach ruchowych.

WYDOLNOŚĆ.

Ocena oparta na kilkuminutowym wysiłku na bieżni z kontrolą i zapisem częstości skurczów serca. Na podstawie wyników określamy sprawność i gotowość układu krążeniowo-oddechowego do treningu, a także planujemy intensywność treningu.

SIŁA.

Na podstawie testu i oceny ilości powtórzeń w czasie, wyznaczamy wykres siły kończyn dolnych i górnych. Podobną próbę wykonujemy dla mięśni zwanych „gorsetem brzusznym”. Zanotowane wartości są dla nas wskaźnikiem kontroli i treningu siły mięśniowej.

SKŁAD CIAŁA.

Pomiar wartości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie dokonujemy przy pomocy analizatora Tanita - 1000 i oprogramowania Garmin. Po 6-8 tygodniach treningu dokonujemy ponownego pomiaru weryfikującego skuteczność prowadzonego programu treningowego.

OCENA FUNKCJONALNA.

Nowoczesne osiągnięcia medycyny sportowej i rehabilitacji wykorzystujemy w treningu fitness. Ocena funkcjonalna narządu ruchu i trening funkcjonalny oparty jest na identyfikacji tzw. „słabych ogniw” układu stawowo-mięśniowego. Dzięki zlokalizowaniu osłabionych mięśni i zaburzonych wzorców ruchowych dokładnie wiemy jak działać i co poprawiać. Trening funkcjonalny to przede wszystkim odbudowa siły mięśni tułowia stanowiącego rdzeń i fundament bezpiecznego oraz skutecznego treningu zaawansowanego.

Rodzaje TRENINGU FUNKCJONALNEGO w klubie:

Funkcjonalny trening personalny - indywidualne zajęcia poprawiające siłę mięśni tułowia i obręczy biodrowej jako przygotowanie do trudniejszych form treningowych - treningi siłowe, sylwetkowe, taneczne.

Kompensacyjny trening personalny - indywidulane zajęcia poprzedzone oceną zagrożeń, mające na celu usuwanie przeciążeń związanych z pracą zawodową. Trening kompensacyjny zapobiega bólom kręgosłupa lędźwiowego, przeciążeniom obręczy barkowej i szyi, wspomaga regenerację organizmu zmęczonego wielogodzinną pracą.

FunkctionalFitness - trening funkcjonalny prowadzony w grupach. W czasie treningu wykorzystywane są elementy treningu stabilizacji tułowia, równowagi, skoczności i stretchingu.

Trening funkcjonalny przygotowujący do sezonu narciarskiego - zajęcia grupowe oparte na założeniach treningu funkcjonalnego oraz przygotowania narządu ruchu do obciążeń związanych z uprawianiem narciarstwa.

Funkcjonalny trening przygotowujący do sezonu biegowego - zajęcia grupowe oparte na założeniach treningu funkcjonalnego oraz przygotowania narządu ruchu do obciążeń związanych z uprawianiem biegów.

Funkcjonalny trening przygotowujący do sezonu rowerowego - zajęcia grupowe oparte na założeniach treningu funkcjonalnego oraz przygotowania narządu ruchu do obciążeń związanych z jazdą na rowerze.

Trening zdrowotny dla seniora - specjalnie dobrane prozdrowotne formy ruchu poprawiające samopoczucie, siłę mięśni przykręgosłupowych i zachowanie równowagi.

Wszystkie zajęcia zaliczane do treningu funkcjonalnego poprzedzone są oceną funkcjonalną narządu ruchu.

Badania naukowe dowodzą jednoznacznie, że właściwie zaplanowany i prowadzony trening funkcjonalny poprawia sprawność narządu ruchu i zapobiega powstawaniu urazów związanych z przeciążeniami.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Fitness for Life al. T. Rejtana 23 35-326 Rzeszów tel.17 307 02 19

http://www.lifefitness.com.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj