39 zł

Wartość: 90 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

39 zł zamiast 90 zł (-57%) za bon na pranie dywanów w Centrum Prania Dywanów i Tapicerki EcoCleaner. Odśwież swoje dywany - nadaj im nowy blask

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Rozlana kawa? Ktoś wpakował się w obłoconych butach? Zwykłe odkurzanie i mycie różnymi środkami nie przynosi efektu? Twoje dywany przestały być ozdobą domu.
  • Profesjonalny sprzęt piorący, środki czyszczące najlepszych marek, wykwalifikowana i miła obsługa. Wszystko blisko Ciebie. Nie musisz się już zastanawiać czy w miejsce plamy postawać stolik, wazon czy nasunąć kanapę. Szybka realizacja usług w Centrum Prania Dywanów i Tapicerki ECO-CLEANER rozwiąże Twoje „zaplamione problemy"
  • KupBon już teraz i nadaj twoim dywanom nowego, świeżego oblicza: „Kupiliście nowy dywan? - Ależ skąd. Wypraliśmy go w Centrum Prania Dywanów i Tapicerki ECO-CLEANER w Boguchwale i wygląda jak nowy!” Zaskocz świątecznych gości pięknymi, czystymi dywanami
  • UWAGA! Specjalna promocja! Przy realizacji bonu, otrzymasz kartę rabatową na pranie tapicerki samochodowej! 20% mniej za usługę w Centrum Prania Dywanów i Tapicerki ECO-CLEANER

Warunki

  • Oferta dotyczy pranie dywanów do 10m 2 powierzchni
  • Jedna osoba może kupić i wykorzystać max 2 bony
  • Bon jest ważny 2 miesiące
  • Centrum Prania Dywanów i Tapicerki znajduje w Boguchwale na ul. Tkaczowej 201 - M&J Auto Serwis (przy głównej w serwisie Rzeszów - Sanok)
  • Rezerwacja i dodatkowe informacje pod nr telefonu: 501 231 335

Opis szczegółowy

Centrum prania dywanów i tapicerki znajduje w Boguchwale na ul. Tkaczowej 201(przy głównej w serwisie M&J Auto Serwis)

Pracujemy na renomowanym i profesjonalnym sprzęcie piorącym firmy Karcher, oraz skutecznych środkach które odczyszczą każda , nawet najtrudniejszą plamę.

Zajmujemy sie także czyszczeniem tapicerek samochodowych włącznie z całym wnętrzem pojazdu w atrakcyjnych cenach.

Proponowana przez nas usługa pozwala doczyścić nawet bardzo brudne powierzchnie i jednocześnie, przyczynia się do usunięcia szkodliwych alergenów- usuwanie roztoczy powodujących alergię.

Korzystając z usługi prania dywanów, otrzymują Państwo 20% rabatu na pranie tapicerki samochodowej.

Oferta obejmuje pranie dywanów do 10m2.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

EKO-GROUP ul. Tkaczowa 201 36-040 Boguchwała Telefon: 501 231 335

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.