36 zł

Wartość: 75 zł

Cena: 36 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

36 zł zamiast 75 zł (-52%) za bon na 1 godzinę gry w kręgle. Czeka na was 10 torów do wyboru. KupBon i zagraj w kręgielni Galaktyka.

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Przyjdź i daj się pochłonąć wspaniałej rozrywce połączonej z aktywnością fizyczną!
  • Czy Wiesz, że gra w kręgle sięga czasów Starożytnego Egiptu. Archeolodzy znaleźli w grobowcu sprzed 5200 lat przybory, które przypominają te, których obecnie używa się do gry w kręgle. Ale dziś mamy rok 2011 i aby zagrać w kręgle wystarczy wybrać się swoją paczką do Kręgielni Galaktyka!
  • Na miejscu czeka na Was 10 torów do gry w kręgle z najnowocześniejszymi maszynami stawiającymi Brunswick GS-X . Zapewniamy wspaniałą zabawę! Miła obsługa na miejscu wyjaśni Państwu podstawy gry w kręgle oraz pomoże w doborze odpowiedniej kuli. To fantastyczna zabawa dla całej rodziny.

Warunki

  • W cenie bonu zawiera się wypożyczenie obuwia Restauracja Galaktyka Ul. Kozienia 335-326 Rzeszów Godziny otwarcia: Pn-Cz 15:00-24:00 Pt-Sb 12:00-01:00 Nd 12:00-24:00 http://galaktyka.rzeszow.pl/
  • Jeden Klient może zakupić i wykorzystać maksymalnie 2 bony
  • Bon jest ważny przez 1 miesiąc
  • Oferta obejmuje wykupienie toru na 1 godzinę gry
  • Bony nie łączą się
  • Rezerwacja pod nr telefonu: (17) 859-08-80

Opis szczegółowy

Restauracja Galaktyka działa od 7 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się dbać o podniebienia naszych klientów . W naszej ofercie znajdą Państwo głównie dania kuchni polskiej, choć nie brakuje także innych specjałów. Entuzjastom owoców morza oferujemy dania z krewetek, a fanom kuchni włoskiej dania z makaronów oraz wspaniałą pizzę, którą wypiekamy według własnej unikalnej receptury. Do dyspozycji naszych gości mamy bogato zaopatrzony bar.

Nasza sala mieści do 200 osób. Posiadamy również osobną salę, która podczas imprez wykorzystywana jest jako sala balowa, a podczas spotkań jako sala konferencyjna, zaopatrzona w ekran oraz projektor. Organizujemy wesela do 180 osób w konkurencyjnych cenach, gwarantując przy tym wysoką jakość świadczonych usług. Dla firm polecamy spotkania integracyjne połączone z grą w kręgle, wyjazdowy catering oraz organizację różnego typu eventów.

Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji.

Przyjdź już dziś! Zakosztuj w doskonałej kuchni i poczuj niepowtarzalny klimat!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Restauracja Galaktyka Ul. Kozienia 3 35-326 Rzeszów

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.