65 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 65 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

65 zł zamiast 130 zł (-50%) za bon na 1 zabieg IPL-RF - fotodepilacji: pachy, łydki, bikini w Salonie Urody KEA. Dodatkowo 15% zniżki przy zakupie kolejnych zabiegów.

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

 • Zabieg nie wymaga miejscowego znieczulenia ani chłodzenia skóry.
 • Wysoka skuteczność zabiegów potwierdzona badaniami klinicznymi .
 • Fotodepilacja to najnowsze odkrycie w dziedzinie kosmetyki i medycyny, wykorzystujące unikalną technologię IPL, umożliwiające usuwanie zbędnego owłosienia niemal z każdej części ciała (za wyjątkiem brwi) w sposób bezpieczny i skuteczny.
 • Zabieg fotoepilacji może być przeprowadzony na każdej części ciała. Przed zabiegiem włosy powinny być ogolone (maszynką)i mieć długość około 1 mm. W trakcie zabiegu do depilowanego miejsca przykładana jest głowica , która wyzwala impulsy świetlne niszczące strukturę włosa (melanine, mieszek). Około 20% tych włosów już nie odrośnie - zostały trwale usunięte.
 • Po każdym zabiegu około 20%-30% włosów już nie odrasta
 • Dzięki dużej powierzchni głowicy zabieg jest szybki i komfortowy .
 • Seria kilku zabiegów pozwala na trwałe usunięcie nadmiernego i niechcianego owłosienia , dając wspaniałe uczucie komfortu psychicznego. Wysoka skuteczność zabiegów potwierdzona badaniami klinicznymi . Po każdym zabiegu około 20%-30% włosów już nie odrasta Dzięki dużej powierzchni głowicy zabieg jest szybki i komfortowy . Zabieg nie wymaga miejscowego znieczulenia ani chłodzenia skóry.

Warunki

 • bon jest ważny przez 2 miesiące
 • oferta nie łączy się z innymi promocjami
 • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon przepada. Salon Urody KEA ul. Geodetów 1/116 35-959 Rzeszów tel. 17 8642479 www.salon-kea.pl
 • rezerwacji należy dokonywać pod nr tel: 17 864 24 79
 • 1 Klient może zakupić i wykorzystać maksymalnie 1 bon

Opis szczegółowy

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Pamiętaj, że zabieg musi być powtarzany cyklicznie. Nie jest wskazane zaburzanie odstępów pomiędzy zabiegami,
gdyż cykl zaplanowany jest tak, aby trafić w fazę anagenu kolejnych partii włosów. Przed pierwszym zabiegiem zapoznaj się z przeciwwskazaniami, które czasowo lub trwale mogą nie pozwolić
na wykonanie zabiegu (patrz: Przeciwwskazania). Jeśli w ostatnim czasie zażywałaś lub nadal zażywasz leki lub inne środki (np. ziołowe) upewnij się,
że nie zwiększają Twojej wrażliwości na światło lub ciepło. Pamiętaj, że w miejscu zabiegu nie możesz mieć świeżej opalenizny. Nie opalaj się miesiąc przed zabiegiem lub w miejscu,
które ma być poddane fotoepilacji, stosuj wysokie filtry przeciwsłoneczne (blokery). Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie wykonuj depilacji innymi metodami (np. depilatorem), możesz natomiast golić włosy. Przed zabiegiem włosy należy przyciąć na długość 1-2 mm lub ogolić na 4-6 dni przed zabiegiem pozwalając na ich odrośnięcie na długość 1- 2 mm. Nie pij alkoholu w dniu zabiegu. Przed zabiegiem epilowany obszar należy dokładnie oczyścić wodą z mydłem w celu usunięcia wszelkich pozostałości kremu, makijażu, dezodorantu (pozostałości tego typu mogą zmieniać pochłanianie światła przez skórę, nie wolno stosować alkoholu/acetonu).
PO KAŻDYM ZABIEGU:

Bezpośrednio po zabiegu na miejsca poddane fotoepilacji nie stosuj kosmetyków.
Dzień później zalecane jest stosowanie kosmetyków nawilżających.
Pamiętaj, aby najlepiej przez 4 tygodnie nie opalać miejsca poddanego fotoepilacji,
unikaj ekspozycji na słońce (możesz stosować wysokiej jakości filtry przeciwsłoneczne - blokery).
Przez 48 godzin po zabiegu nie korzystaj z sauny.
Po zabiegu przez kolejne 2 dni nie podrażniaj skóry w miejscu zabiegu np. poprzez szorowanie gąbką.
Nie wyrywaj np. pincetą pozostałych włosów.
Zabiegi wykonujemy w serii 8-10 zabiegów co 5-6 tygodni

SALON URODY KEA powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

W Salonie Urody KEA możecie Państwo nie tylko zadbać o młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, które nawiązuje swoją nazwa do greckiej wyspy KEA. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Salon Urody KEA ul. Geodetów 1/116 35-959 Rzeszów tel. 17 8642479

http://www.salon-kea.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj