99 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

99 zł zamiast 200 zł (-51%) za bon na zabieg fotoodmładzania w Salonie Urody KEA. Dodatkowo 15% zniżki przy zakupie kolejnych zabiegów

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Dzięki zabiegowi dochodzi do skracania i przebudowania włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. Fotoodmładzanie nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również leczy ją. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry.
  • Fotoodmładzanie powoduje: spłycenie zmarszczek, zmniejszenie porów skóry, likwiduje niekorzystne zmiany skórne po opalaniu, usuwa zmiany skórne związane z wiekiem np. plamy starcze, skóra staje się gładsza , lepiej napięta , jędrniejsza, znikają pajączki , rumieńce, skóra jest odmłodzona od środka
  • Fotoodmładzanie to zabieg pozwalający na odmłodzenie skóry przy pomocy intensywnego światła. Używane do tego celu silne światło o odpowiedniej długości fali, przenika przez skórę i pobudza komórki skóry właściwej do rozpoczęcia naturalnego procesu regeneracji i leczenia oraz produkcji kolagenu.

Warunki

  • bon jest ważny przez 2 miesiące
  • oferta nie łączy się z innymi promocjami
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon przepada. Salon Urody KEA ul. Geodetów 1/116 35-959 Rzeszów tel. 17 8642479 www.salon-kea.pl
  • rezerwacji należy dokonywać pod nr tel: 17 864 24 79
  • 1 Klient może zakupić i wykorzystać maksymalnie 1 bon

Opis szczegółowy

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na fotoodmładzanie IPL. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień, delikatny obrzęk, swędzenie, pieczenie, suchość skóry, zmiany pigmentacji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie pięciu zabiegów, w celu utrzymania efektów rekomenduje się również zabiegi przypominające (jeden lub dwa razy w roku).
Zalety laserowego fotoodmładzania:
Metoda skuteczna.
Metoda bezbolesna (Zabieg fotoodmładzania jest bezbolesny).
Metoda bezpieczna (Fala emitowana przez laser działa jedynie powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.
Laser nie narusza ciągłości skóry, nie powoduje powstawania blizn).
Metoda bezinwazyjna (fotoodmładzanie jest bezinwazyjne i nie narusza delikatnej struktury skóry. Nie występują poparzenia!).
Zabiegi wykonujemy w serii ok.5 zabiegów co 3-4 tygodnie

SALON URODY KEA powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

W Salonie Urody KEA możecie Państwo nie tylko zadbać o młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, które nawiązuje swoją nazwa do greckiej wyspy KEA. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Salon Urody KEA ul. Geodetów 1/116 35-959 Rzeszów tel. 17 8642479

http://www.salon-kea.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj