41 zł

Wartość: 90 zł

Cena: 41 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

41 zł zamiast 90 zł (-54%) za bon na Peeling kawitacyjny + maska + ampułka - zabieg oczyszczający na twarz - Salon Day SPA Adelle

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Głębokie oczyszczanie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry
  • Pakiet naszych usług przygotowany jest dla osób oczekujących szybkich rezultatów w krótkim czasie
  • Nasze priorytety to najwyższa jakość, profesjonalizm wykonywanych zabiegów, intymność i dyskrecja
  • Zabieg, który idealnie oczyści skórę twarzy nadając jej promiennego blasku

Warunki

  • Bon jest ważny przez 2 miesiące
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany Salon Day SPA Adelle ul. Podchorążych 3 godziny otwarcia: wtorek - piątek 10:00 - 19:00 sobota 10:00 - 16:00 tel. 17 85 23 114 www.adelle.com.pl
  • Rezerwacji terminu należy dokonać pod nr tel: 17 85 23 114

Opis szczegółowy

Salon Day Spa Adelle powstał w celu zaspokajania naturalnych zmysłowych potrzeb człowieka, ukojenia duszy i ciała by zapominać o problemach dnia codziennego.

Dzięki zabiegom kosmetycznym i pielęgnacyjnym poczujecie Państwo dotyk relaksu i luksusu, odzyskacie harmonię ciała i ducha.

Najnowocześniejsza technologia stosowana w masażu próżniowym, kosmetyki zawierające w swoim składzie najnowsze odkrycia światowej kosmetyki, doskonałe dłonie naszych terapeutek i kosmetyczek łączą w sobie elementy wschodu i zachodu, tradycję z nowoczesnością.

Nasz pakiet usług przygotowany jest dla osób oczekujących szybkich rezultatów w krótkim okresie czasu, a naszym priorytetem jest najwyższa jakość, profesjonalizm wykonywanych zabiegów, intymność i dyskrecja.

Tutaj na własnej skórze, przekonacie się Państwo o geniuszu tej technologii.

Peeling kawitacyjny

Jest to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry poprzez peeling ultradźwiękami. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. Głęboka regeneracja skóry i pielęgnacja bez efektów ubocznych. Działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne wibracje. Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórniaków, wągrów, bakterii.

Głębokie oczyszczanie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuję skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji. Nałożenie po peelingu ampułki dobranej do rodzaju cery powoduje głęboką penetrację produktu - odżywienie i regenerację. Maska nakładana po ampułce tworzy efekt okluzji, zwiększa wchłanianie składników odżywczych, działa łagodządzo.

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skróry skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Kawitację można wykonać na twarzy, dłoniach oraz plecach.

Bardzo dobry efekt uzyskuje się łącząc kawitację z sonoforezą.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Salon Day SPA Adelle ul. Podchorążych 3 godziny otwarcia: wtorek - piątek 10:00 - 19:00 sobota 10:00 - 16:00 tel. 17 85 23 114 www.adelle.com.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj