88 zł

Wartość: 176 zł

Cena: 88 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

88 zł zamiast 176 zł (-50%) za bon na specjalny zestaw sushi w japońskiej Restauracji KYOTO SUSHI RESTAURANT. Prawdziwa uczta dla koneserów smaków orientu!

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

 • Specjalnie dla osób pragnących dowiedzieć się jak powstaje sushi, przygotowaliśmy miejsce przy barze, gdzie patrząc jak pracują nasi sushimasterzy, mają Państwo szansę „podkraść” tajemnice przygotowywania tych misternych potraw.
 • Daj się pochłonąć klimatowi Japonii w najbardziej ekskluzywnym i wyrafinowanym wydaniu. Rozsmakuj się w kuchni orientalnej podawanej w wyjątkowej scenerii wyjątkowego miejsca - KYOTO SUSHI RESTAURANT.
 • W restauracji japońskiej Kyoto Sushi, do której pragniemy Państwa zaprosić, chcemy dać naszym Gościom namiastkę czaru, który otacza wszystkich odwiedzających dawną stolicę Japonii. Przy dźwiękach japońskiej muzyki macie Państwo do wyboru blisko sześćdziesiąt rodzajów japońskich potraw, przygotowywanych zgodnie z tradycją kultywowaną przez mistrzów sztuki kulinarnej z Kraju Kwitnącej Wiśni. Popijając zieloną herbatą, oryginalną sake, japońskim piwem lub winem, zanurzycie się w Japońskim smaku, innym niż wszystkie…
 • Kyoto to nowa karta menu z atrakcyjniejszymi cenami oraz bezpłatnym dowozem do domu!
 • Zestawy sushi już od 29zł!

Warunki

 • 1 osoba może kupić 2 bony Restauracja japońska KYOTO SUSHI www.kyoto.rzeszow.pl Godziny otwarcia: niedziela - czwratek: 12:00 - 22:00 piątek - sobota: 12:00 - 23:00 al.Piłsudskiego 32, Rzeszów tel. 017/ 862 72 10
 • Rezerwacja telefoniczna stolików pod numerem: 017/ 862 72 10
 • Oferta obejmuje: NIGIRI TAKO 2 SZT. NIGIRI AVOCADO 2 SZT. NIGIRI SHITAKE 2 SZT. NIGIRI EBI PANKO 2 SZT. HOSO KUNSEI SAKE 6 SZT. HOSO SURIMI 6 SZT. URA CALIFORNIA KAPPA 4 SZT. URA SAKE AVOCADO 4 SZT. URA ASPARAGUS FRESH 4 SZT.
 • Podczas jednej wizyty można zrealizować tylko 1 bon
 • Bon można realizować tylko od poniedziałku do piątku
 • Bon jest ważny od 26.03.2012 do 26.04.2012r
 • Oferta ważna tylko w lokalu

Opis szczegółowy

Kyoto - kwitnące wiśniowe drzewa, świątynie przepełnione bogactwem, zapierające dech w piersiach ogrody, lasy bambusowe, a w tle wspaniałe dumne góry - wszystko to czyni z dawnej stolicy Japonii, jedno z najbardziej magicznych miast Azji. Do dziś miasto zatopione jest głęboko w historii i religii, mnisi nadal kontemplują istotę wszechświata w kwitnących ogrodach, a w mieście można zwiedzić ponad 1600 świątyń i 300 sanktuariów łączących kult Shinto, buddyzm i wielką potęgę dawnych szogunów. Szczęśliwcom uda się zobaczyć przemykającą piękną gejszę odzianą w najpiękniejsze kimono… Można też poszukać spokoju i zadumy w jednym z mniej obleganych bocznych miejsc kultu, gdzie mnisi od lat, w zadumie, słuchają jak rosną kamienie.

Osoby, które pragną delektować się smakiem sushi z gronem przyjaciół, zapraszamy do drugiej części restauracyjnej. Przed wejściem do tej części Kyoto Sushi, prosimy o ściągnięcie butów. Zwyczaj ten w Japonii przestrzegany jest z ogromną skrupulatnością i przez wejściem do każdego domu należy w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu pozostawić obuwie, w którym się przyszło. Jest to symbol odcięcia się od „nieczystego” świata zewnętrznego, podczas gdy wchodzimy do intymnego miejsca jakim jest dom. Japończycy zmieniają obuwie przed wejściem do łazienki, w innej parze wchodzą do kuchni, czy na taras. Mamy nadzieję, że te drobne japońskie rytuały, wystrój Kyoto Sushi oraz wyśmienite japońskie potrawy sprawią, że choć przez chwilę poczujecie się Państwo jak w dawnym mieście szogunów.

Życzymy Państwu niezapomnianych wrażeń kulinarnych i miłych chwil spędzonych w restauracji japońskiej Kyoto.

Kyoto to nowa karta menu z atrakcyjniejszymi cenami oraz bezpłatnym dowozem do domu!

Zestawy sushi już od 29zł!

Zapraszamy od niedzieli do czwartku w godzinach: 12.00 - 22.00 oraz od piątku do soboty w godzinach 12.00 - 23.00.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Restauracja japońska KYOTO SUSHI al.Piłsudskiego 32, Rzeszów tel. 017/ 862 72 10

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj