1299 zł

Wartość: 2600 zł

Cena: 1299 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

1 299 zł zamiast 2 600 zł (-50%) za bon na Przedłużanie włosów metodą Racoon (keratynową) w Salonie Fryzjerskim ENZO. Do przedłużania wykorzystujemy włosy słowiańskie, które w 80% są włosami naturalnymi i sięgają 55cm długości

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Łączenia umieszczane są w odległości około jednego centymetra od skóry głowy. Dzięki użyciu silikonowej gumki klej swobodnie przenika pomiędzy włosami. Następnie stylista formuje łączenie przypominające swoim kształtem ziarnko ryżu. Proces ten powtarzany jest aż do uzupełnienia całej sekcji łączeniami umieszczanymi bardzo blisko siebie. Mały rozmiar łączenia oraz jego neutralny kolor sprawiają, że przedłużenie włosów metodą Racoon wygląda bardzo naturalnie.
  • Gdy przedłużanie jest już ukończone, włosy będą wyglądać całkowicie naturalnie, będą poruszać się i wyglądać jak własne.
  • Przedłużanie włosów to całkowita zmiana wyglądu - kompletna metamorfoza poprzez doczepienie włosów dłuższych od naturalnych.
  • Proces przedłużania Metodą Racoon polega na łączeniu włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie, rozgrzewanym w aplikatorze. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. Włosy przedłużane metodą Racoon wyglądają całkowicie naturalnie i poruszają się jak własne. Olbrzymia w tym zasługa najwyższej jakości włosów naturalnych oraz unikalnego kleju.
  • W metodzie przedłużania włosów Racoon łączenia umieszczane są w pięciu głównych sekcjach głowy. Klej nakładany jest z aplikatora bezpośrednio na pasemko. Dzięki temu w trakcie formowania łączenia osiąga on bezpieczną dla włosów klientki temperaturę.

Warunki

  • Wcześniejsza rezerwacja terminów pod numerem telefonu: 17 852 06 07
  • Bony jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
  • ENZO www.studioenzo.pl pn-pt 9:00 - 19:00 sob 8:00 - 15:00 35-069 Rzeszów Kopernika 5 T/F 017 852 06 07
  • 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 bon
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany.

Opis szczegółowy

tudio ENZO jest to ekskluzywne miejsce dla wyjątkowych kobiet, ceniących sobie luksus jak i perfekcję usługi, zarówno nasi fryzjerzy oraz styliści zadbają o Państwa włosy, by były olśniewająco piękne i zdrowe, a fryzura niepowtarzalna i zachwycająca. W naszym salonie oferujemy Państwu pełen zakres usług fryzjerskich:

· fachowa porada,

· odbudowa i regeneracja zniszczonych włosów,

· czesanie, falowanie, prasowanie włosów,

· cięcie i stylizacja,

· cięcie męskie,

· tuszowanie siwych włosów u mężczyzn,

· wszelkiego rodzaju koloryzację,

· baleyage i refleksy,

· trwała, super skręty, mięty lok, objętość od nasady,

· fryzury ślubne i okolicznościowe.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ENZO pn-pt 9:00 - 19:00 sob 8:00 - 15:00 35-069 Rzeszów Kopernika 5 T/F017 852 06 07

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.