45 zł

Wartość: 110 zł

Cena: 45 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

45 zł zamiast 110 zł (-59%) za bon na zabieg wyszczuplająco - antycellulitowy bańką chińską na wybraną część ciała (brzuch, uda, pośladki) w Gabinecie Kosmetycznym ENZO

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie!
  • Przebieg zabiegu: 1. Wykonanie peelingu specjalnym preparatem przygotowującym wybrana partie ciała do zabiegu. 2. Masaż klasyczny - jako wstęp do zabiegu. 3. Masaż bańka chińską. 4. W zależności od potrzeb Klientki zastosowanie ampułki wyszczuplającej, ujędrniającej, antycellulitowej lub maski wyszczuplającej, ujędrniającej, antycellulitowej. 5. Na zakończenie zabiegu nakładamy krem wyszczuplający oraz antycellulitowy.
  • Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu!
  • Cellulit to problem 99% kobiet , a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt!

Warunki

  • 1 osoba może wykorzystać 1 bon
  • Bon obejmuje 1 zabieg wyszczuplająco - antycellulitowy bańką chińską na wybraną część ciała (brzuch, uda, pośladki)
  • Bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
  • Rezerwacji terminu należy dokonać pod numerem: 694 391 927
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 6 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany Gabinet Kosmetyczny Enzo ul. Okrzei 2/1 Tel: 694 391 927 www.enzo.rzeszow.pl

Opis szczegółowy

Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wówczas zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych (zapalenia płuc, opłucnej, nieżytu) i w zespołach bólowych kręgosłupa.

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Wskazania:
- walka z cellulitem
- obrzęki limfatyczne
- napięte i obolałe mięśnie

Zabiegowi NIE POWINNY poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki

Misją naszego gabinetu jest uświadomienie społeczeństwu, że nowoczesna kosmetologia jest dziedziną ściśle związaną z medycyną i jej celem są nie tylko działania zmierzające do poprawy wyglądu pac jęta, ale także troska o jego zdrowie.

Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Jakość, która cechuje naszą działalność jest wynikiem licznych specjalistycznych szkoleń i kursów. Dzięki doświadczeniu świadczone zabiegi są na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby skład preparatów, które oferujemy odzwierciedlał potrzeby i oczekiwania naszych klientów.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Kosmetyczny Enzo ul. Okrzei 2/1 Tel: 694 391 927

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj