69 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

69 zł zamiast 300 zł (-77%) za bon na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 w Gabinecie Urody i Masażu Grażyna Orłowska

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Trwa karnawał, któremu towarzyszy wiele spotkań towarzyskich i wszelakich imprez. Każda z nas chce wyglądać na nich zjawiskowo. Zniewalające spojrzenie może być głównym atutem wyjątkowego wyglądu, zatem warto pomyśleć nad jego zmianą.
  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1 : 1 (do 30 rzęs na każde oko) jest skierowane do wszystkich kobiet z wysokimi wymaganiami. Często brak czasu, charakter pracy czy styl życia wymuszają staranny, zawsze świeży wygląd. Aplikacja sztucznych rzęs pozwala na długotrwały, wyrazisty wygląd, zaoszczędzając przy tym czas na codzienne malowanie. Rzęsy są jedwabne i idealnie komponują się z prawdziwymi tworząc niesamowity efekt .
  • Spojrzenie kobiety potrafi być czasami bardziej wymowne niż wiele słów. Podkreśleniu oczu może pomóc zagęszczenie rzęs metodą 1 : 1. Gabinet Urody i Masażu Grażyny Orłowskiej to miejsce, gdzie twoje rzęsy mogą nabrać całkowicie nowego oblicza.

Warunki

  • rezerwacji terminu należy dokonać pod nr tel.: 17 852 13 83
  • Bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
  • Jedna osoba może kupić i wykorzystać max 2 bony
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany Salon Fryzur Expert C.H. EUROPA II (III p.) ul. Piłsudskiego 34 Rzeszów tel.: 17 852 13 83

Opis szczegółowy

STUDIO FRYZJER EXPERT

Nasi styliści to skrupulatnie wyselekcjonowani, utalentowani fryzjerzy, posiadacze perfekcyjnego warsztatu, artyści, zdolni sprostać każdemu fryzjerskiemu przedsięwzięciu od klasycznej elegancji do ekstrawaganckiej awangardy. W naszym salonie wykonujemy pełen wachlarz usług fryzjerskich, który wspomagamy renomowanymi kosmetykami L`oreal Paris. Fryzjer, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca... To nasza pasja!

- Niestandardowe pomysły w strzyżeniu i koloryzacji

- Artystyczne Fryzury Ślubne

- Przedłużanie włosów

- Zabiegi rekonstrukcji i odnowy włosów

- Metamorfozy

AMPUŁKI REGENERACYJNE

Regenerator włosów to kuracja wstrząsowa, zawierająca substancje pobudzające, konieczne do prawidłowego funkcjonowania cebulki włosa. Przyspiesza proces normalizacji skóry głowy i cebulek włosowych. Zalecany do włosów słabo odżywionych lub pozbawionych witalności.

Ampułki stosuje się po umyciu włosów, nakładając preparat na skórę głowy. Po nałożeniu należy go lekko wmasować. Nie spłukiwać. Po nałożeniu preparatu można przystąpić do czesania, jak zwykle.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

C.H. EUROPA II (III p.) ul. Piłsudskiego 34 Rzeszów tel.: 17 852 13 83

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj