20 zł

Wartość: 40 zł

Cena: 20 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

20 zł zamiast 40 zł (-50%) za bon na 4 zapiekanki + 4 Pepsi. Idealny zestaw dla Ciebie i twoich przyjaciół w Safari Cafe w Millenium Hall.

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

  • Cenisz sobie szybkie, a jednocześnie smaczne i zdrowe posiłki? Safari Cafe przygotowało idealny zestaw dla Ciebie i twoich przyjaciół. Teraz robiąc zakupy w Millenium Hall możesz wstąpić na małe co nie co.
  • 4 zapiekanki w wersji podstawowej + 4 Pepsi. Jedyna taka oferta w mieście! KupBon i odwiedź Safari Cafe. Na miejscu dołóż jedynie złotówkę do każdej zapiekanki, a będziesz mógł dołożyć do niej dowolne dodatki.
  • Przerwa pomiędzy zajęciami na uczelni? Przydało by się coś przekąsić, a jednocześnie nie przepłacać. Przekonaj się, że w Safari Cafe nie wydasz wiele, a zaspokoisz swój głód jednocześnie rozkoszując się smakiem dań, deserów, napojów i drinków.

Warunki

  • Istnieje możliwość dopłaty 1zł za dowolnie wybrany dodatek do zapiekanki! Wybierz swój ulubiony spośród warzyw i sosów.
  • 1 osoba może kupić i wykorzystać 2 bony Bony można realizować w godzinach otwarcia galerii MILLENIUM HALL: pon-sob: 9:00 do 21:00 niedziela: 10:00 do 20:00 Safari Cafe w Millenium Hall ul. Kopisto 1 (I piętro)
  • Bon jest ważny 1 miesiąc

Opis szczegółowy

Efektowna stylizacja: stoliki z podobiznami dzikich zwierząt czy wygodne fotele w kolorach zebry robią duże wrażenie. Idealna lokalizacja kawiarni pozwala na podziwianie panoramy miasta. Wystarczy spojrzeć przez przeszkoloną ścianę i można podziwiać pięknie przystrojony most zamkowy czy też sam zamek.

Odwiedź nowe miejsce w naszym mieście i dopisz go do twoich ulubionych! Skorzystaj z bogatego menu kawiarni i rozsmakuj się w przygotowanych dla Ciebie specjałach.

Kawiarnia Safari Cafe to miejsce, gdzie codziennym zabieganiu możesz zatrzymać na chwilę czas i zrelaksować się popijając wyśmienitą afrykańsko-kolumbijską kawę, smakując pysznych deserów, drinków i koktajli. Rozsiądź się w wygodnym fotelu i zapomnij przynajmniej na chwile o wszystkich przyziemnych sprawach. Stały, darmowy dostęp do internetu pozwoli Ci sprawdzić e-mail, pobuszować po sieci. Wstąp do stylowej Safari Cafe i dopisz je do swoich ulubionych miejsc w swoim mieście.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj