35 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 35 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

35 zł zamiast 70 zł (-50%) za bon na manicure hybrydowy ze zdobieniem płytki paznokciowej w Gabinecie Kosmetycznym Soleil. Masaż dłoni na nawilżającym sorbecie gratis!

Zniżka zakupów grupowych z Rzeszowa

Ważne

 • Manicure hybrydowy to sposób, aby nawet przez trzy tygodnie cieszyć się trwałymi, lśniącymi i świeżo wyglądającymi paznokciami. Kolor na paznokciach można uzupełniać lub zmieniać co kilka tygodni.
 • Właściwie aplikowany i odpowiednio usuwany lakier nie powoduje uszkodzeń paznokci. Zabieg trwa około 40 minut. Posiadamy produkty o sprawdzonej jakości z urozmaiconą kolorystyką, gwarantujące odporność na odpryskowanie i zarysowania. To doskonała propozycja dla zapracowanych kobiet, szukających alternatywy dla paznokci akrylowych czy żelowych
 • Oferta obejmuje: dezynfekcja dłoni opiłowanie płytki paznokciowej odsunięcie skórek wyrównanie i zmatowienie płytki paznokciowej nałożenie lakierożelu utrzymującego się na płytce paznokciowej 2-3 tygodnie artystyczne zdobienie płytki paznokciowej wedle upodobań i życzeń klienta nałożenie oliwki nawilżającej na skórki masaż dłoni przy użyciu nawilżającego sorbetu GRATIS!
 • dezynfekcja dłoni
 • opiłowanie płytki paznokciowej
 • odsunięcie skórek
 • wyrównanie i zmatowienie płytki paznokciowej
 • nałożenie lakierożelu utrzymującego się na płytce paznokciowej 2-3 tygodnie
 • artystyczne zdobienie płytki paznokciowej wedle upodobań i życzeń klienta
 • nałożenie oliwki nawilżającej na skórki
 • masaż dłoni przy użyciu nawilżającego sorbetu GRATIS!

Warunki

 • bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
 • jedna osoba może kupić i wykorzystać 1 bon
 • konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem telefonu: 505990754
 • o dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji
 • w przypadku nie pojawienia się w umówionym terminie, lub nie odmówienia wizyty z przynajmniej 5-cio godzinnym wyprzedzeniem bon uznaje się za zrealizowany Profesjonalny Gabinet Kosmetyczny, Solarium i Studio Tatuażu "SOLEIL" ul. Wierzbowa 17 (boczna ul. Warzywnej) 35-510 Rzeszów Zapraszamy w godzinach: PN - PT 10:00-18:00 SOB 9:00- 14:00 www.solariumsoleil.pl

Opis szczegółowy

Bon na manicure hybrydowy ze zdobieniem płytki paznokciowej w Gabinecie Kosmetycznym Soleil. Masaż dłoni na nawilżającym sorbecie gratis!

Oficjalnym początkiem firmy Soleil było uruchomienie pierwszego solarium przy ulicy Piłsudskiego w Rzeszowie w sierpniu 2003 roku. Od tamtego czasu regularnie poszerzamy naszą ofertę, która z dnia na dzień cieszy się coraz większym powodzeniem u naszych klientów.
W miarę upływu czasu, starając się spełnić wymagania naszych klientów zmieniliśmy wystrój naszego salonu, dokupiliśmy dodatkowe kabiny i urządzenia oraz podpisaliśmy kontrakt z firmą Soleo, dzięki czemu posiadamy konkurencyjne ceny kosmetyków, a nasz personel świadczy najwyższej jakości usługi za sprawą odbytych szkoleń.
Kolejnym ważnym etapem w historii naszej firmy było otworzenie drugiego salonu w grudniu 2005 roku przy ulicy Wierzbowej. Korzystając z 2 letniego doświadczeń oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy przy okazji otwarcia drugiego solarium poszerzyć naszą działalność o usługi kosmetyczne.
Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wyposażyliśmy nasze salon przy ul. Wierzbowej w profesjonalne urządzenia kosmetyczne, które pozwalają min. na wykonywanie takich zabiegów jak:
- mikrodermabrazja
- peeling kawitacyjny
- drenaż ciała
- masaż ujędrniająco - antycellulitowego
Więcej szczegółów dotyczących zabiegów kosmetycznych znajdujących się w naszej ofercie znaleźć można w dziale: Kosmetyka oraz Zabiegi.
Jako, że pierwszym założeniem naszej działalności było świadczenie wysokiej klasy usług solaryjnych, nadal rozwijamy się w tym kierunku i staramy się spełniać wszystkie wymagania osób korzystających z tego typu zabiegów.
Solarium przy ul. Wierzbowej zostało dodatkowo wyposażone w dodatkową kabinę stojąco z bryzą. Urządzenie to posiada nowe, wzmocnione lampy ze zmiennym współczynnikiem 26-33, dzięki któremu jeszcze szybciej uzyskamy pożądany efekt opalenizny w miejscach, której najwolniej się opalały (np. nogi). Szczegółowe informacje o naszych salonach przeczytać można w dziale Solarium.
Podobnie jak w przypadku solarium staramy się coraz bardziej urozmaicać naszą ofertę usług kosmetycznych i tak od roku 2006 świadczymy usługi w zakresie piercingu oraz peelingu azjatcykiego.
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług cały nasz personel przeszedł szereg szkoleń oraz kursów. Wszystkie informacje na temat naszych pracowników oraz otrzymanych przez nich i przez nasze salony certyfikatów można znaleźć w działach: Pracownicy i Certyfikaty.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności dostępnymi w poszczególnych sekcjach na naszej stronie oraz odwiedzenie naszego forum dyskusyjnego.

Profesjonalny Gabinet Kosmetyczny, Solarium i Studio Tatuażu "SOLEIL"
ul. Wierzbowa 17 (boczna ul. Warzywnej)
35-510 Rzeszów
Zapraszamy w godzinach:
PN - PT 10:00-18:00
SOB 9:00- 14:00
www.solariumsoleil.pl

Zobacz na mapie »

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Profesjonalny Gabinet Kosmetyczny, Solarium i Studio Tatuażu &quot SOLEIL&quot ul. Wierzbowa 17 (boczna ul. Warzywnej) 35-510 Rzesz&oacute w Zapraszamy w godzinach: PN - PT 10:00-18:00 SOB 9:00- 14:00

http://www.solariumsoleil.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj