50,0 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 50,0 zł

Oszczędzasz: 38%

Oferta z: Polska Groupon

11-etapowy zabieg dopasowany do skóry twarzy od 49,99 zł w Wonderful You (do -59%)

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

 • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 536 121 921. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

11-etapowy zabieg dopasowany do skóry twarzy:

 • 49,99 zł zamiast 380 zł za pakiet,
 • 89,99 zł zamiast 760 zł za 2 pakiety,
 • 129,99 zł zamiast 1140 zł za 3 pakiety.

W skład pakietu wchodzi:

 1. Demakijaż – oczyszczenie twarzy za pomocą specjalistycznych kosmetyków
 2. Analiza i konsultacja kosmetologiczna stanu skóry – specjalista doradza co jest dobre skóry klienta, oraz jak ją pielęgnować na co dzień. Udziela również rad na temat zabiegów, na które można zdecydować się w ramach zakupionego pakietu
 3. Tonizacja – delikatna kąpiel dla twarzy odbudowująca funkcje ochronne skóry, ma również na celu przygotować ją do zabiegów
 4. Odtłuszczenie – to kolejny element biorewitalizacji twarzy przygotowujący skórę do zabiegu.
 5. Wybrany, jeden zabieg na twarz dostosowany do potrzeb skóry – klientka wraz ze specjalistą indywidualnie dobierze zabieg w zależności od potrzeb skóry
 6. Neutralizacja – zabieg wykonywany w celu zneutralizowania skóry po wykonanych zabiegach, zapobiega ewentualnym powikłaniom
 7. Zabieg falami RF wokół oczu z laserem biostymulującym – fale RF wokół oczu powodują opóźnienie starzenia się skóry wokół oczu, zmniejszenie lub spowolnienie powstawania kurzych łapek.
 8. Odżywiające serum z witaminami lub ampułka nawilżająca – serum z witaminami lub ampułka dobrana do rodzaju skóry i potrzeb klienta.
 9. Maseczka oczyszczająca na twarz’ – indywidualnie dobrana maseczka na twarz wzmacniająca oczyszczenie skóry twarzy
 10. Nałożenie maski kremowej – delikatna maska kremowa przeprowadzona w celu wygładzenia i ukojenia skóry
 11. Delikatny masaż twarzy dekoltu i szyi – delikatny zabieg spa na twarz stosowany w celu relaksacyjnym oraz poprawy krążenia.

Zabiegi do wyboru (punkt 5):

 • peeling kawitacyjny – nowoczesna metoda głębokiego oczyszczania skóry. Zabieg pomaga uzyskać efekt świeżej i oczyszczonej skórę, poprawia krążenia, dotlenienie, nawilżenie, efekt odmłodzenia skóry, odnowa komórek, usunięcie zaskórników i wągrów.
 • sonoforeza’ – wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych, kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka. za pomocą ultradźwięków
 • światłoterapia led’ – nieinwazyjna, nowoczesna terapia światłem przenikającym do skóry (w zależności od koloru przynosząca określone efekty)
 • ultradźwięki – stosowana e celu usunięcia przebarwień,usunięcia nieprawidłowej pigmentacji skóry, zmniejszenia zmarszczek, redukcji opuchlizny oczu, poprawienia stanu skóry.
 • oxybrazja – innowacyjny sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej.
 • tlenoterapia – u podstaw terapii leży kontrola mechanizmów transportu tlenu oraz regulacji procesów metabolicznych w organizmie. Zabieg kosmetyczny, który powoduje, że skóra staje się zdrowsza i nie widać na niej zmęczenia.
 • mikrodermabrazja diamentowa – nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Główne efekty to m.in. poprawa kolorytu i struktury skóry, zwężenie rozszerzonych porów, zmniejszenie ilości zaskórników, spłycenie powierzchownych zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień
 • mezoterapia bezigłowa – nowoczesna metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegów. Impulsy elektryczne ułatwiają i wzmagają wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

Każdy z punktów pakietu można wykonać w różnej kolejności ze względu na rodzaj skóry klientki.

Dodatkowe oferty WonderfulYou (pakiety można łączyć):

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 16 Czerw 2041 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Radomia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.