230,0 zł

Wartość: 330 zł

Cena: 230,0 zł

Oszczędzasz: 30%

Oferta z: Polska Groupon

Uczta dla dwojga z noclegiem za 229,99 zł w hotelu Leśny Dwór (do -40%)

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

  • Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Doba hotelowa:- 14-12. Lokal zastrzega sobie sobie prawo do zmiany menu ze względu na sezonowość potraw. Lokal zastrzega sobie sobie prawo do odmowy przyjęcia rezerwacji w dniu, w którym będzie realizowana tzw. impreza zamknięta (lokal na wyłączność). Preferowane dni pobytu z piątku na sobotę, z niedzieli na poniedziałek itp. Dostawka: dzieci do 3 lat – w łóżku rodzica bez dopłaty, dzieci do 3 lat (łóżeczko) - 30 zł, dzieci powyżej 9 lat - 80 zł. Konieczna rezerwacja tel. 48 385 74 88 lub mailowo: groupon@lesnydwor.eu z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Oferta
w 1 z 1 opcji:

229,99 zł zamiast 330 zł za zupę, danie do wyboru, deser i nocleg (pokój 2-osobowy) ze śniadaniem dla 2 osób.

  • Zupy: krem z dyni, żur z borowikami, rosół domowy
  • Dania: pstrąg, pierś z kurczaka, Ulubione danie szefa kuchni
  • Desery: Malinowy całus, Ulubiony deser szefowej

Leśny Dwór
Trzygwiazdkowy hotel Leśny Dwór usytuowany jest w niewielkiej odległości od Radomia, w urokliwym otoczeniu lasu. Hotelowa restauracja serwuje potrawy kuchni staropolskiej oraz europejskiej, zapewniając Gościom bogactwo kulinarnych doznań. Do dyspozycji są także wygodne pokoje, w tym 2 luksusowe apartamenty, foyer z kominkiem, taras, ogród i nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne. Z myślą o komforcie Gości przygotowano także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.
Warto dodać, że w roku 2010 obiekt został uznany za najlepszy hotel regionu radomskiego w plebiscycie „Echa Dnia”, a w roku 2012 za najlepszy hotel według czytelników miesięcznika „Hotelarz”. Stanowił też centrum pobytowe reprezentacji Brazylii podczas Euro-Cap Radom 2013.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 27 Kwie 2041 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Radomia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.