50 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 50 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Tylko 50zł zamiast 100zł za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w Gabinecie Kosmetycznym RENA. Mikrodermabrazja + ampułka+ masaż twarzy + dwie maseczki.

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

  • - Voucher należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.
  • - W przypadku bbraku odwołania wizyty, kupon przepada;
  • - Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę Voucherów;
  • - Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod nr. tel.: 48 363 44 87;

Opis szczegółowy

To, że diamenty są najlepszym poprawiaczem humoru nie ulega najmniejszej wątpliwości. Sprawiają wiele radości i są najwspanialszym przyjacielem kobiety. Z tej oto okazji, jeśli chcesz zachwycać naturalnym blaskiem, mamy zaszczyt zaprosić Cię do Salonu Kosmetycznego Rena. Mikrodermabrazja to zabieg, który poprawia kondycję skóry twarzy i polega na mechanicznym złuszczaniu wierzchniej warstwy naskórka. W połączeniu z masażem twarzy i szyi, pobudza produkcję kolagenu, przez co skóra staje się zdrowsza, bardziej napięta i promienista. Jest to zabieg mechaniczny, zatem może być stosowany u osób z tendencją do alergii. Specjalnie dobrana maseczka, dodatkowo odżywi skórę twarzy, a masaż pobudzi mikrokrążenie, czyniąc Twoją buzię naturalnie piękną. Mikrodermabrazja widocznie zmniejsza pory i przebarwienia, oraz usuwa drobne zmarszczki.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Radom, Traugutta 55

http://www.supersplash.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.