Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wariacje na temat kuchni polskiej

Kuchnia staropolska i europejska: zupa i danie główne dla 2 osób za 69,99 zł i więcej w restauracji Leśny Dwór (do -42%)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

70,0 zł

Wartość: 118 zł

Cena: 70,0 zł

Oszczędzasz: 41%

Oferta z: Polska Groupon

Kuchnia staropolska i europejska: zupa i danie główne dla 2 osób za 69,99 zł i więcej w restauracji Leśny Dwór (do -42%)

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

  • Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Możliwość realizacji grouponów wyłącznie od poniedziałku do piątku (z wykluczeniem świąt). Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Lokal zastrzega sobie sobie prawo do zmiany menu ze względu na sezonowość potraw. Lokal zastrzega sobie sobie prawo do nieprzyjęcia rezerwacji stolika w dniu, w którym będzie realizowana tzw. impreza zamknięta (lokal na wyłączność). Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 385 74 88 lub mailowo: groupon@lesnydwor.eu z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 69,99 zł zamiast 118 zł za zupę i danie główne dla 2 osób
  • 89,99 zł zamiast 154 zł za zupę, danie główne i deser dla 2 osób

Dania do wyboru z całego menu. Przykładowe menu:

  • polewka z szarpanym kurczakiem
  • kaczka z ziemniakami podpiekanymi na maśle, jabłkiem i sosem z żurawiny
  • gruszka w likierze pomarańczowym z lodami waniliowymi i kruszonką z solonych pistacji

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.