59 zł

Wartość: 155 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Tylko 59 zł zamiast 155 zł za pakiet: 3 zabiegów Vacu Well, 2 zabiegów na platformie wibracyjnej oraz 2 zabiegów rollmasażu w Shintai Day SPA w Radomiu! Zachwyć wszystkich piękną sylwetką!

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

  • -rezerwacja terminu z minimum tygodniowym wyprzedzeniem
  • -jedna osoba może kupić dowolna liczbę Voucherów, ale osobiście wykorzystać tylko jeden
  • -realizacja Vouchera do końca czerwca 2012

Opis szczegółowy

 Otyłość to jedna z epidemii współczesności. Zmaga się z nią ponad połowa dorosłych Polaków, ale jedynie 2% z nas ocenia siebie jako otyłych. Pora przyjrzeć się sobie uważnie i wziąć zbędne kilogramy w swoje ręce, przy okazji pozbywając się cellulitu. Dla chętnych polecamy wyjątkowy kupon dzięki któremu poprawisz wygląd swojej sylwetki i olśnisz wszystkich cudowną sylwetką.  Kupon obejmuje: 3 zabiegi Vacu Well, 2 zabiegi na platformie wibracyjnej (10 minut każdy), 2 zabiegi roll masażu (30 minut każdy). Vacu Well to innowacyjne połączenie kapsuły podciśnieniowej oraz elektronicznej bieżni, umiejscowionej na pneumatycznej poduszce redukującej obciążenie stawów i wiązadeł. Urządzenie wykorzystuje podciśnienie, poprzez które wzrasta spalanie tkanki tłuszczowej w takich partiach ciała jak: talia, brzuch, uda, pośladki. Aktywny spacer na bieżni i panujące w kapsule podciśnienie, prowadzi do lepszego ukrwienia skóry i stymulacji układu limfatycznego, odpowiedzialnego za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem terapii jest wygładzenie skóry, poprawa jej jędrności i elastyczności w efekcie końcowym redukcja zbędnych centymetrów. Platforma wibracyjna to specjalistyczna maszyna zaprojektowana z myślą o spalaniu tkanki tłuszczowej w jak najkrótszym czasie. Krótka, trwająca zaledwie 10 minut sesja, pobudza niemal wszystkie mięśnie ciała. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego fitnessu czy siłowni – nie trzeba wykonywać skomplikowanych i ciężkich ćwiczeń. Dzięki zmiennej częstotliwości mięśnie pracują na pełnych obrotach – badania pokazują, że podczas takiego treningu aktywowane jest 100% włókien mięśniowych, podczas gdy tradycyjny trening to zaledwie 40-50% zaangażowanych mięśni. Rollmasaż to aparat z masującymi rolkami wykorzystujący trzy metody masowania: głaskanie głębokie, rozcieranie i ugniatanie. Dzięki temu aktywuje do działania układ limfatyczny, poprawia przemianę materii i ułatwia usuwanie toksyn z organizmu. W trakcie 30 -minutowego treningu rolki aparatu pracują nad rozbiciem cellulitu, redukcją tkanki tłuszczowej oraz ujędrnieniem ciała. Działają zbawiennie na wygląd skóry po dużej utracie wagi – np. po ciąży i poprawiają samopoczucie. Zadbaj o swoje ciało i zyskaj pewność siebie dzięki zabiegom w Shintai Day SPA!  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Radom, Słowackiego 210

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.