39 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Tylko 39 zł zamiast 120 zł za zabieg kwasem migdałowym + masaż + krem odżywczy w salonie kosmetycznym Magia Urody w Radomiu!

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

  • - jedna osoba może kupić dowolną ilość Voucherów, ale osobiście wykorzystać tylko jeden;- termin realizacji Vouchera  3 miesiące od daty zakupu;- wizytę należy umówić  pod nr tel. 48 389 01 04;- zmiany zarezerwowanego terminu, należy dokonać z minimum 24h wyprzedzeniem;- przed zakończeniem terminu realizacji Vouchera, wizytę należy umówić z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Opis szczegółowy

Dziś, oprócz tradycyjnych zabiegów kosmetycznych, skuteczną broń w walce ze starzeniem się skóry, trądzikiem, bliznami, przebarwieniami, zaburzeniami pigmentacji oraz sebum stanowią zabiegi kwasami  naturalnymi.  W okresie zimowym i wiosennym polecany jest szczególnie kwas migdałowy. Jest doskonały do każdego typu skóry. Nie zawiera substancji footouczulających, dzięki czemu nie powoduje powstawania przebarwień. Może być wykonywany przez cały rok. Kwas migdałowy otrzymywany jest z migdałów alfa-hydroksykwasem. Jest płynną 40 % substancją o niskim – 1,4 ph. Po takim zabiegu skóra zazwyczaj nie jest podrażniona, zaczerwieniona, nie odczuwa się takich dolegliwości jak pieczenie, nie występuje duże łuszczenie. Natomiast zabieg ten daje duże efekty terapeutyczne. Posiada istotne działanie rewitalizujące, a także bakteriobójcze oraz odbarwiające. Zabieg  kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek, rozjaśnienia nieregularnych przebarwień powierzchniowych oraz przebarwień pozapalnych. Bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego przynoszą znaczną poprawę stanu skóry z trądzikiem pospolitym, z obecnością zaskórników i krost zapalnych. W efekcie cera staje się odświeżona i rozświetlona, a pory zwężają się. Kwas wnika także do wnętrza gruczołów łojowych, mając wpływ na uwalnianie zalegającego w nich łoju (sebum). Poza samym zabiegiem kwasowym, na twarz zostanie nałożona maska regenerująca, która przywróci skórze blask i witalność na kilka najbliższych tygodni oraz krem odżywczy. Już dziś skorzystaj z wyjątkowej oferty salonu kosmetycznego Magia Urody!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Radom, Mireckiego 3/1

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj