19 zł

Wartość: 55 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Jedyne 19 zł zamiast 55 zł za pakiet na imprezę karaoke w klubie MEGA: wejściówka + drink + coś pysznego w dwóch wariantach do wyboru!

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

  • - jedna osoba jednorazowo może wykorzystać jeden Voucher - przy wejściu do klubu należy okazać Voucher i dowód osobisty- termin realizacji 1 miesiąc od daty zakupu

Opis szczegółowy

„Śpiewać każdy może,trochę lepiej, lub trochę gorzej,ale nie oto chodzi,jak co komu wychodzi.” Najwyraźniej Japończycy nieco wyprzedzając słowa tej piosenki na początku lat siedemdziesiątych wpadli na bardzo podobny pomysł – umożliwić śpiewać każdemu kto tylko tego zachce i to bynajmniej nie tylko pod prysznicem czy przy goleniu. Tak to właśnie narodziło się karaoke. Właściwie to nie do końca tak, z resztą teorii o tym jak powstało jest kilka. Najpopularniejsza z nich głosi, że stoi za tym niejaki Daisuke Inoue – muzyk i późniejszy businessman, który jest wynalazcą maszyny do karaoke, czyli ekranu na którym wyświetlany jest tekst piosenki oraz zestawu głośników grających dany utwór w wersji instrumentalnej. Samo słowo karaoke jest miksem dwóch innych – kara, czyli pusty oraz ōkesutora oznaczającego, jak łatwo się domyślić, orkiestrę. Zatem oznacza ono w wolnym tłumaczeniu pustą orkiestrę. Dziś mamy coś dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się nocnym życiem miasta w najlepszym wydaniu. Z  naszym karnetem możecie do woli śpiewać niezapomniane przeboje na karaoke oraz rozkoszować się doskonałymi trunkami i wyśmienitą kuchnią w klubie i restauracji Mega w Radomiu! Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie dzięki możliwości wyboru jednej z dwóch opcji:1. Wejściówka + drink na bazie szampana z grenadiną oraz owocami + deser:         ślimaczki z ciasta naleśnikowego w pomarańczowym sosie2. Wejściówka + drink „MOCARZ” na bazie whiskey z gorzką wódką, wytrawnym i słodkim wermutem oraz cytryną + pizza Vesuvio (sos, ser, szynka, oregano) lub Venetto (sos, ser, salami, oregano) Impreza karaoke odbywa się w każdy piątek od godziny 20. Zapraszamy do zabawy!! 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Radom, Wernera 10

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj