49 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Tylko 49zł zamiast 120zł za elegancki french metodą żelową w ,,Strefie Cięcia i Koloru" w Radomiu!!!

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

  • - jedna osoba może wykorzystać  jeden Voucher;- tipsy robione na swojej płytce lub żel nakładany na tips, tipsy french;- konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod nr Tel.: 500-442-463;- w przypadku nieodwołania rezerwacji , kupon przepada;- Voucher można zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Wraz z Salonem „Strefa Cięcia i Koloru”  przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną usługę jaką jest  nałożenie tipsów metodą żelową. Zyskujesz aż  59% rabatu! Jedną z wielu metod przedłużania płytki paznokcia jest metoda żelowa. Jest to metoda światło utwardzalna, lampą UV oraz specjalnymi do tego zabiegu kosmetykami. Żelowanie naturalnej płytki paznokcia powoduje, że paznokcie stają się mocniejsze. Jest to metoda idealna dla osób mających łamliwą lub rozdwajającą się płytkę. Zadbaj o idealny manicure bez względu na okoliczności i zapewnij sobie jeszcze więcej kobiecości i bądź naprawdę elegancka! Dzięki żelowym tipsom, możesz olśniewać jeszcze dłużej. Kształt, długość i będą zgodne z Twoim życzeniem, a płytka paznokcia nie ulegnie uszkodzeniu. Ciesz się zadbanymi paznokciami w każdych warunkach lub podaruj ukochanej wyjątkowy prezent na walentynki!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Radom, Witolda 2

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.