599 zł

Wartość: 1400 zł

Cena: 599 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Tylko 599zł zamiast 1400zł za przedłużanie włosów w Salonie Fryzjerskim „ Strefa cięcia i koloru”! Spełnij swoje marzenie o długich, gęstych i pięknych włosach!

Zniżka zakupów grupowych z Radomia

Warunki

  • - W skład zabiegu wchodzi koloryzacja na jeden kolor, w celu ujednolicenia ;
  • - Włosy przedłużane / zagęszczane ilością 80 pasemek;
  • - W przypadku braku odwołania wizyty, Voucher przepada;
  • - Długość włosów przedłużanych 40-45cm, włosy słowiańskie;
  • - Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden Voucher;
  • - Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu pod nr tel.: 500-442-463 lub 668-216-879;
  • - termin realizacji Vouchera  3 miesiące od daty zakupu.
  • - Minimalna długość włosów naturalnych do ramion (około 35cm) – najlepiej skonsultować przed zakupem Vouchera;

Opis szczegółowy

Nie chcesz wieczność czekać na długie i piękne włosy? Chcesz wszystkich zaskoczyć zmianą swojego wizerunku?Zabieg, który oferujemy dziś wraz z Salonem Fryzjerskim STREFA CIĘCIA I KOLORU to przedłużanie / zagęszczanie włosów.Nie da się ukryć, że zdrowe i piękne włosy są podstawą atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. Niestety nie każda z nas została obdarzona włosami doskonałymi, które rosną w zawrotnym tempie i bez uszczerbku wytrzymują rozmaite zabiegi, którym je poddajemy.Spełnienie marzeń o długich włosach jest często bardzo trudne. Zanieczyszczenie środowiska, stres i chemiczne zabiegi pogarszają ich stan. Włosy rosną ok. 1cm w ciągu miesiąca i tylko z wielką cierpliwością i przy pomocy zabiegów pielęgnacyjnych można spełnić te marzenia .Jednak nawet naturę można poprawić. Cienkie i rzadkie włosy już nie są wyrokiem. Już dziś Twoje marzenia mogą się spełnić, a jest to prostsze niż Ci się wydaje! Oczaruj wszystkich fantastyczną fryzurą!Niczym nie ryzykujesz, poprawiając naturę. Włosy są w 100% naturalne, lśniące, miękkie i miłe w dotyku. Można poddawać je zabiegom takim jak prostowanie, kręcenie, farbowanie, itp. Włosy te mają formułę "tangle free" - łuski włosów są ułożone w jednym kierunku, co zapobiega ich splątaniu.Przestrzegając kilku wskazówek dotyczących pielęgnacji, będziesz cieszyć się nimi przez wiele miesięcy.Włosy przedłużane są metodą  Stickową na zimno - najmniej inwazyjną  ze wszystkich dostępnych, a miejsca połączeń są praktycznie niezauważalne. Polega ona na łączeniu Twoich włosów z doczepianymi, za pomocą maleńkich, miedzianych tulejek, dopasowanych kolorystycznie do naturalnych kosmyków. Do przedłużania / zagęszczania używane są naturalne włosy słowiańskie.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Radom, Witolda 2

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.