50 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 50 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Młody wygląd, zdrowa, lśniąca cera bez botoksu i skalpela!

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Ważne

  • Dzięki zabiegom Galvanic Spa zatrzymasz młodość na dłużej. Będziesz wyglądać pięknie. Twoja skóra będzie wygładzona i nawilżona. Pamiętaj że zabiegi dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Klientki.Miła i profesjonalna atmosfera.Wysoka jakość usług, pełen profesjonalizm.

Warunki

  • Oferta promocyjna Infobuzer obejmuje:Zabieg Galvanic Spa System II trwający 30-40 min.  Usługa wykonywana w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistów.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę telefonicznie.podczas rozmowy nalezy powołać się na kupon z Infobuzer.plNa wizytę zabierz ze sobą kupon Infobuzer.plW przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min. 24h przed wizytą, kupon przepada.Dodatkowe informacje: należy okazać kupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).W przypadku przeciwwskazań medycznych do zabiegu gabinet może odmówić wykonania zabiegu. Kupon ważny przez 2 miesiące od dnia zakupu

Opis szczegółowy

Jest to możliwe dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II oraz nowatorskiej formule żeli do twarzy stanowiących doskonałą alternatywę zabiegów odnowy biologicznej.   Zabieg Galvanic Spa System II składa się z następujących etapów:  oczyszczenie twarzy tonikiem ph balance,  nałożenie ampułki z żelem głęboko oczyszczającym cerę do zabiegu wstępnego o ujemnym ładunku,  przy użyciu Galvanic Spa substancje zawarte w żelu wiążą się z zagnieżdżonymi w skórze zanieczyszczeniami, zmiękczają i rozluźniają  pory,  nadmiar żelu usuwany jest płatkami kosmetycznymi,  nałożenie ampułki z żelem do zabiegu właściwego o ładunku dodatnim,  przy użyciu Galvanic Spa zanieczyszczenia z zabiegu wstępnego są usuwane na zewnątrz, a substancje zawarte w żelu wnikają w głąb  skóry, chroniąc ją przed stresem, odświeżając i relaksując,  nadmiar żelu wraz z zanieczyszczeniami usuwany jest płatkami kosmetycznymi,  nałożenie kremu nawilżającego z serii AgeLOC,  zastosowanie mgiełki NaPCA z kwasem hialuronowym.   Zabieg jest przyjemny i zupełnie bezbolesny, czas trwania to około 30-40 minut.   Efekty stosowania zabiegów:  wygładzenie zmarszczek,  usunięcie przebarwień,  zmniejszenie widoczności naczynek i obrzęku,  nawilżenie,  lift skóry,  usunięcie worków i cieni pod oczami,  ujędrnienie skóry i usunięcie problemów skórnych (np. trądzik)   Z tym kuponem zniżka na zakup kosmetyków i suplementów diety 10% oraz możliwość wykonania pomiaru poziomu karotenoidów  w organizmie przy użyciu Skanera Pharmanex®Biophotonic w cenie 30 zł (regularna cena 40 zł). 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 23 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Poznania

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.