27 zł

Wartość: 179 zł

Cena: 27 zł

Oszczędzasz: 85%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za napisanie profesjonalnego CV i listu motywacyjnego w języku polskim + 3 szablony CV i listów motywacyjnych w cenie. Skorzystaj z wiedzy profesjonalistów!!!

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Ważne

  • Właściwe i wyróżniające się dokumenty aplikacyjne są przepustką do otrzymania zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Firma PC Polska oferuje profesionalną pomoc w utworzeniu idealnego CV i listu motywacyjnego. Skorzystaj z oferty i zdobądz wymarzoną prace !Pracownicy Precision Consulting z zaangażowaniem pracują nad realizacją zadań, by sprostać oczekiwaniom Kienta.Skuteczność firmy od 10 lat potwierdza współpraca z podmiotami w Europie i USA.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - Napisanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim.Aby zrealizować zakupiony kupon Infobuzer.pl należy:- wysyłasz na adres mailowy zakupiony kupon infobuzer.pl + swoje dotychczasowe CV, dodajesz w załączeniu zdjęcia i informacje na jakie stanowisko zamierzasz aplikować.- do 7 dni roboczych na podany adres email przesyłany zostanie komplet dokumentów w wersji PDF i Word do akceptacji.- po akceptacji formy i treści CV zostaje odesłane w ciągu 24h.  1 osoba może kupić dowolną liczbę kuponów.Kupon ważny 1 miesiąc.

Opis szczegółowy

List motywacyjny i CV to obecnie podstawowe dokumenty aplikacyjne na nowe stanowisko pracy. Jak je napisać  poprawnie?Co zrobić aby zwróciły uwagę osbób rekrutujących nowych pracowników?Odpowiedż znajdziesz w naszej ofercie. Firma PC Polska oferuje w atrakcyjnej cenie dokumenty stworzone indywidualnie do potrzeb klienta.Zdobyte doświadczenie i współpraca z wieloma podmiotami w Europie i USA od 10 lat sprawiają, że wykonane przez nich usługi są na najwyższym poziomie.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 17 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.