25,0 zł

Wartość: 39 zł

Cena: 25,0 zł

Oszczędzasz: 36%

Oferta z: Polska Groupon

Wirtualna rzeczywistość: 30-minutowe wejście na dowolną grę od 16,99 zł i więcej w Salonie Gier PlanetVR (do -36%)

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Warunki

  • Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zakupując groupon na godzinę grania na Boksach lub Symulatorach wyścigowych, w systemie rezerwacji należy zaznaczyć 2 x 0,5 godz., np. od 16:00 do 16:30 oraz od 16:30 do 17:00.  Godziny otwarcia: wt.-pt.: 16 do 22, sob.: 12 do 22, niedz.: 12 do 18. Należy pojawić się na 10 minut przed zarezerwowaną godziną.  Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: https://planetvr.pl/booking/ z podaniem kodu zabezpieczającego groupon w polu UWAGI. Niepojawienie się lub nieodwołanie rezerwacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem skutkuje utratą grouponu. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: od 30 do 60 minut
  • dni, w które można korzystać z grouponu: poniedziałek-piątek
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 minut

Virtuix Omni:

Specjalistyczna bieżnia która umożliwia poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości za pomocą własnych nóg, w zupełnie naturalny i intuicyjny sposób.

Symulator wyścigów Atomic A3:

Symulator powstał przy wykorzystaniu innowacyjnej i opatentowanej technologii, dzięki której detale ruchu są bardzo wyraźne a przyspieszenie szczególnie odczuwalne – prędkość do 71 stopni na sekundę w 27-stopniowym zakresie ruchu w dwóch osiach oraz moment obrotowy wynoszący 64 nm.

W salonie dostępne są również Boxy VR.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 25 Kwie 2043 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Poznania

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj