Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Leczniczy masaż miodem

Leczniczy masaż naturalnym miodem od 99 zł w Sofit Studio

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

99 zł

Wartość: 400 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 75%

Oferta z: Polska Groupon

Leczniczy masaż naturalnym miodem od 99 zł w Sofit Studio

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Warunki

  • Groupon ważny do 01.03.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 514 582 590 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

Leczniczy masaż naturalnym miodem (60 min)

  • 99 zł za 1 masaż
  • 199,99 zł za 2 masaże
  • 299,99 zł za 3 masaże

Masaż miodem:

Każdy masaż poprzez pobudzenie krążenia krwi oraz limfy wspomaga uwalnianie się organizmu z toksyn. Różnica polega na tym, że skutkiem większości masaży jest pozbycie się złogów za pomocą organów wydalania. W masażu miodem proces wydalania toksyn odbywa się również poprzez skórę. Oczyszcza naskórek ze zrogowaciałych warstw przez co otwierają się pory i skóra lepiej oddycha, przyspiesza przemianę materii, krążenie limfy i krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia elastyczność skóry i wygładza ją. Leczniczy masaż naturalnym miodem znany był ze swoich uodparniających i detoksykujących właściwości już przez starożytnych Słowian – ale stosowali go chętnie także Chińczycy i Tybetańczycy – szczególną popularność zyskał w Rosji i na Ukrainie. W Polsce jego propagatorem był znany zielarz, franciszkanin Czesław Klimuszko.

Miód ma działanie antyseptyczne i antybakteryjne, ma w swoim składzie kwas foliowy, dużo witamin, także z grupy B. Jest dobry na nadciśnienie i bezsenność.

Masaż miodem obejmuje górną część ciała – wykonuje się go na plecach i ramionach. Jest uznawany za masaż wspomagający odporność organizmu, niwelujący – poprzez swoje rozgrzewające właściwości – bóle pleców, zesztywnienie mięśni a nawet pomaga przy zmianach trądzikowych skóry. Wykonanie masażu w godzinach popołudniowych przedłuża efekt odprężenia i działa nasennie. W celu przedłużenia dobroczynnych właściwości masażu miodem nie zaleca się kąpieli przez kilka godzin po zabiegu.

Czas trwania – 45 minut.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.