220,0 zł

Wartość: 450 zł

Cena: 220,0 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska Groupon

Zabieg keratynowego prostowania włosów za 219,99 zł w salonie Velvet & Limonka (zamiast 450 zł)

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.Przed zakupem należy skontaktować się telefonicznie z salonem w celu uzgodnienia dogodnego terminu realizacji usługi. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku włosów bardzo długich i bardzo gęstych dopłata na miejscu ustalana indywidualnie. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 461 020. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Oferta

  • 219,99 zł zamiast 450 zł za zabieg trwałego, keratynowego prostowania włosów.

Terapia keratynowa to propozycja zwłaszcza dla osób o naturalnie kręconych lub puszących się włosach oraz dla tych, których fryzura pod wpływem wilgoci ma tendencję do kędzierzawienia się. Kuracja oparta jest na skoncentrowanej, czystej keratynie wzbogaconej o składniki odżywcze, które przenikają do wewnętrznej struktury włosa, likwidują mikrozałamania i zapobiegają dalszym uszkodzeniom włókna. Sprawdzi się zatem także jako zabieg regenerujący w przypadku włosów zniszczonych np. farbowaniem.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest okres 2 tygodni po farbowaniu włosów, nie można ich również farbować 2 tygodnie po wykonaniu prostowania keratynowego. Zabieg nie jest wykonywany na włosach przedłużanych. Zabieg nie jest polecany kobietom w ciąży oraz karmiącym.Zabieg można przeprowadzać na włosach zniszczonych, rozjaśnianych.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 27 Paź 2042 22:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Poznania

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.