40,0 zł

Wartość: 69 zł

Cena: 40,0 zł

Oszczędzasz: 42%

Oferta z: Polska Groupon

Stylizacja brwi (od 39,99 zł) lub rekonstrukcja łuku brwiowego 3D (79,99 zł) w salonie Antonina Royal (do -50%)

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Warunki

  • Groupon ważny do 31.03.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 698 862 000 lub antonina.royal@gmail.com Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 69 zł za stylizację brwi
  • 59,99 zł zamiast 119 zł za stylizację brwi Royal
  • 79,99 zł zamiast 150 zł za rekonstrukcję łuku brwiowego 3D

Stylizacja brwi

Zabieg regulacji brwi po indywidualnej konsultacji ze stylistką (dopasowanie profilu brwi do kształtu oczu i twarzy). Dodatkowo, koloryzacja brwi oraz makijaż okolicy oczu. Na koniec, klientka otrzymuje zalecenia dotyczące odbudowy i pielęgnacji brwi.

Stylizacja brwi Royal (koloryzacja)

Zabieg stylizacji brwi po indywidualnej konsultacji ze stylistką (w oparciu o rozbudowaną procedurę odbudowania łuku brwiowego). Przy zastosowaniu białej pasty, która umożliwia uzyskanie niezwykle precyzyjnych linii, wykonywana jest zmiana koloru brwi o kilka tonów (za pomocą farby oraz henny).

Rekonstrukcja łuku brwiowego

Zabieg wykonywany przy użyciu metody łączonej: metody włoskowej + malowania henną. Przy wykorzystaniu metody włoskowej, doklejane są pojedyncze, jedwabnych włosków w miejscach luk i przerw w brwiach. Ich kolor dobierany jest do naturalnego odcienia brwi klientki. Ta rekonstrukcja polecana jest osobom, które posiadają naturalne brwi, lecz są niezadowolone z ich kształtu lub chcą uzyskać efekt gęstych brwi.

Czas zabiegu jest dobierany indywidualnie.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Wt, 27 Marz 2018 21:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Poznania

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj