29 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za ZABIEG ANTYCELLULITOWY żelazkiem Abacosun na ciało w Studio M Cosmetic - prasowanie cellulitu naprawdę działa!!!

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Ważne

  • Jakie efekty przynosi zabieg wykorzystujący antycellulitowe żelazko:Najważniejszym rezultatem zabiegu jest redukcja cellulitu. Dodatkowo wpływa na poprawę napięcia i jędrności skóry. Skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, a także polepsza ukrwienie skóry i dotlenia ją.Kolejnym zabiegiem jest Lipodermologi:Masaż ten niedawno został okrzyknięty najskuteczniejszą metodą walki z cellulitem. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnych rolek, które zwijają i rozwijają fałdy skórne. Metoda ta nie tylko redukuje cellulit, ale także pomaga spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Lipodermologia gwarantuje najlepsze rezultaty u osób, które posiadają II i III stopień cellulitu.   Masaż przyspiesza przemianę materii i uaktywnia układy krążenia i limfatyczny.

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące - od 12.03.2012 do 12.06.2012 r.Chęć realizacji kuponu należy zgłosić telefonicznie, dokonując rezerwacji pod numerem telefonu: 501-359-156.Jeżeli wizyta nie zostanie odwołana lub przeniesiona minimum 24 godziny przed umówionym terminem – kupon przepada.Promocja nie łączy się z innymi promocjami.Jedna osoba może nabyć maksymalnie 3 kupony na zabiegi.Oferta obejmuje zabieg antycellulitowy żelazkiem Abacosun oraz lipodermologię w Studio M Cosmetic.Zabieg wykonywany jest na wybranej partii ciała: udach, pośladkach lub brzuchu.Godziny otwarcia salonu: poniedziałek – piątek 12.00 – 19.00, sobota 10.00 – 15.00.Łączny czas trwania jednego zabiegu 30 minut.

Opis szczegółowy

Żelazko antycellulitowe to najnowsza metoda modelująca i wyszczuplająca ciało. Żelazko może być też używane na twarz jako broń przeciw zmarszczkom.Cellulit! To zmora naszych czasów, której kremy, żele i peelingi nie są w stanie zniszczyć! Ale INFOBUZER znalazł metodę, która działa – i to skutecznie – zabieg antycellulitowy wykonywany żelazkiem Abacosun oraz lipodermologię w M Studiom Cosmetic! Zabieg dla Ciebie jest całkowicie bezbolesny, ale brutalnie rozprawia się z cellulitem!Jakie efekty przynosi zabieg wykorzystujący antycellulitowe żelazko?Najważniejszym rezultatem zabiegu jest redukcja cellulitu. Dodatkowo wpływa na poprawę napięcia i jędrności skóry. Skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, a także polepsza ukrwienie skóry i dotlenia ją.Kolejnym zabiegiem jest Lipodermologia.Masaż ten niedawno został okrzyknięty najskuteczniejszą metodą walki z cellulitem. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnych rolek, które zwijają i rozwijają fałdy skórne. Metoda ta nie tylko redukuje cellulit, ale także pomaga spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Lipodermologia gwarantuje najlepsze rezultaty u osób, które posiadają II i III stopień cellulitu. Masaż przyspiesza przemianę materii i uaktywnia układy krążenia i limfatyczny.Dzięki naszej ofercie skutecznie rozprawisz się z cellulitem! Już teraz wejdź na stronę Studio M Cosmetic http://www.studiomcosmetic.pl i zobacz co jeszcze możesz zyskać podczas wizyty w salonie Urody!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj