40 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 40 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

40 zł za opalanie natryskowe LUB 80 zł za mikrodermabrazję korundową. Zadbaj o siebie na wiosnę i poczuj się piękniejsza!

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Ważne

 • Opalanie natryskowe - przebieg zabiegu:- oczyszczenie skóry z makijażu,- ubranie jednorazowego bikini,- spryskanie całego ciała,- suszenie przez ciepły nawiew,
 • Czas zabiegu: 30 min.,
 • Możliwość dopasowania odcienia opalenizny,
 • Kosmetyki marki SnFix,
 • Mikrodermabrazja korundowa - przebieg zabiegu:- oczyszczenie skóry mleczkiem,- tonizacja,- wykonanie mikrodermabrazji,- usunięcie resztek korundu,- wprowadzenie serum za pomocą ultradźwięków,- masaż relaksacyjny,- maseczka wyciszająca,- krem wykończeniowy,
 • Kosmetyki marki Dermika,
 • Oczyszczona, gładka i świeża cera,
 • Czas zabiegu: 1,5 godz.,
 • Salon działający od wielu lat,
 • Lokalizacja blisko centrum i parking dla klientów.

Warunki

 • Odwołanie wizyty możliwe na 24 h przed umówionym terminem - w innym wypadku kupon przepada,
 • Wydrukowany kupon należy okazać bezpośrednio przed skorzystaniem z usługi,
 • Termin rezerwacji można zmienić tylko raz,
 • Ostateczny termin dokonania rezerwacji to 21.05.12 - po tym terminie kupon uważa się za wykorzystany,
 • Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 3 kupony,
 • Oferta limitowana,
 • Przeciwwskazania do mikrodermabrazji korundowej:popękane naczynka krwionośne, trądzik różowaty, silne ropne stany skory, ciąża,
 • Przeciwwskazania do opalania natryskowego:nadmierna suchość skóry, stany zapalne, otwarte rany, depilacja wykonana w dzień zabiegu.Aby efekt opalania był jednolity, konieczne jest wykonanie peelingu ziarnistego całego ciała. Unikaj balsamowania ciała w dzień zabiegu!

Opis szczegółowy

Opis oferty

Twoje skóra jest szara i zmęczona? Potrzebujesz odświeżenia na wiosnę? Citeam przychodzi Ci z pomocą i ma dla Ciebie kupon, dzięki któremu możesz zdecydować się na zabieg mikrodermabrazji korundowej lub opalania natryskowego i dzięki nim cieszyć się świeżością. Na dobry początek - 60% zniżki!

Mikrodermabrazja korundowa
Zabieg ten polega na złuszczaniu naskórka twarzy, szyi i dekoltu. Jego zadaniem jest poprawa jakości skóry oraz korekta defektów w obrębie naskórka i powierzchownych warstw skóry właściwej. Główne wskazania to peeling, rozszerzone pory, matowa sucha skóra, lokalne przebarwienia, płytsze blizny i powierzchowne zmarszczki. Aparat Aesthipeel działa na zasadzie przepływu strumienia mikrokryształków korundu. Wyrzucane są one na powierzchnię skóry pod ciśnieniem a po kontakcie ze skórą zużyte i złuszczone komórki naskórka przesyłane są do oddzielnego pojemnika. Prędkość przepływu kryształków, a tym samym głębokość peelingu jest dopasowywana w zależności od problemu skórnego przez osobę wykonywającą zabieg. Efekty widoczne są już po 1 zabiegu - będziesz cieszyć niesamowitą gładkością i miękkością skóry. Po 2-3 zabiegach następuje likwidacja grudek, krostek, redukcja plam, przebarwień, spłycenie zmarszczek. Ilość zabiegów, program odnowy dobierany indywidualnie w zależności od problemu i efektu, jaki chcemy osiągnąć. Po zabiegu nie należy korzystać z kąpieli słonecznych i solarium co najmniej przez 2 tygodnie.

Opalanie natryskowe
Opalanie natryskowe SunFx to bezpieczne, naturalne opalanie, dzięki któremu uzyskasz niewiarygodną opaleniznę już po pierwszym zabiegu! To ekskluzywne rozwiązanie jest uważane w świecie za jedno z najbardziej wyrafinowanych. Unikalna kombinacja mineralnych składników brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA daje niezwykły efekt opalający. Produkt ten nie zawiera alkoholu, olejków, perfum, ani potencjalnie szkodliwych chemikaliów czy środków konserwujących.

SunFx nadaje skórze wyrazistą i naturalnie wyglądającą opaleniznę. W wielu przypadkach efekt może być lepszy niż słoneczny lub z solarium! Zabieg trwa 30 minut, utrwalanie opalenizny na ciele 5-12 godzin. Aby efekt był jednolity, konieczne jest wykonanie peelingu ziarnistego całego ciała. Unikaj balsamowania ciała w dzień zabiegu! Możesz również skorzystać z możliwości wykonania peelingu w salonie kosmetycznym (za dodatkową opłatą) przez wykwalifikowane kosmetyczki. Opalenizna utrzymuje się na ciele około 10 dni. W dzień wykonania zabiegu ubierz swobodny, ciemny strój, gdyż do czasu pierwszego mycia ubranie może delikatnie się zabarwić. Nie martw się jednak - barwnik jest w 100% spieralny!

Salonie Kosmetyki Naturalnej KLEOPATRA
Wizyta w tym salonie to gwarancja satysfakcji i zadowolenia z profesjonalnie wykonanej usługi. To pewność i bezpieczeństwo, jaką daje przeprowadzenie zabiegu w renomowanym salonie i wyjątkowa atmosfera miejsca, przyciągająca rzeszę klientów.

Poczuj wiosenną świeżość! Kup Teraz!

40 100 zł zamiast 60 zł Oszczędzasz 60% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Poznań,Bukowska 78

http://www.salonkleopatra.com.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj