59 zł

Wartość: 170 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

59.00 zł zamiast 170.00 zł za 59 zł zamiast 170 zł: Zadbaj o swoje dłonie, czyli pakiet manicure hybrydowy wraz z parafiną na dłonie w salonie kosmetycznym Galeria Stylu na warszawskim Śródmieściu

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Ważne

  • Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 20.00 Sobota: 9.00 – 15.00

Warunki

  • Oferta obejmuję manicure hybrydowy oraz zabieg parafinowy na dłonie. Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem 504 014 033. Termin wykorzystania kuponu trwa do 30.04.2012 r.

Opis szczegółowy

Manicure hybrydowy tobardzo popularny ostatnio sposób dbania o paznokcie. Zamiasttypowego lakieru używany jest na płytkę paznokcia lakier połączonyz żelem. Kombinacja ta powoduje, iż efekt utrzymuje się nawet do3 tygodni. Parafina na dłonie –okład z parafiny idealnie wpływa na skórę dłoni. Po dezynfekcjii pokryciu balsamem ręce zanurzane są 3 – 4 razy w rozgrzanejparafinie, następnie umieszcza się dłonie w rękawiczce, aby całaenergia cieplna została wchłonięta przez skórę. Opis miejsca:Salonkosmetyczny Galeria Stylu proponuje wizytę u fryzjera, którywysłucha, doradzi i wykona profesjonalnie swoją pracę, weźmie poduwagę Państwa styl a przy doborze farby wykona analizękolorystyczną. Zaprasza do kosmetyczki,która oceni stan skóry, zaproponuje zabiegi, które pomogąutrzymać ją w doskonałym stanie, dobierze odpowiednie kosmetyki dopielęgnacji w domu. Manikiurzystkazadba o dłonie i stopy, zaproponuje tak powszechny dziś manicurelub pedicure hybrydowy lub alternatywnie manicure lub pedicure SPA,na który składa się szereg zabiegów. Wystrój w ciepłym stylupomoże poczuć przyjazną atmosferę tego miejsca, a profesjonalnepodejście ułatwi współpracę. GaleriaStylu tomiejsce, w którym można zetknąć się ze sztuką. Organizowane sąwystawy prac artystów-twórców różnych dziedzin, można jeśledzić w zakładce WYDARZENIA. Na stronie REFERENCJE znajdzieciePaństwo opinie klientek o salonie, sami również możecie dokonaćwpisu wysyłając je na adres: salon@galeriastylu.com. Galeria Styluzaprasza i życzy miłego spędzenia czasu w swoich progach.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Marszałkowska 66 lok. 14 00-545

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj