36 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 36 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

36.00 zł zamiast 60.00 zł za 36 zł zamiast 60 zł: zadbaj o zdrowie, czyli trzy razy godzinny seans inhalacyjny w tężni solankowej Tężnia Salin na warszawskiej Woli

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Ważne

  • Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 19:00 Sobota: 10:00 - 14:00

Warunki

  • Kupon obejmuje 3 seanse. Seans w tężni solankowej trwa godzinę. Każdy może wykupić dowolną ilość kuponów.Konieczna wczesniejsza rezerwacja terminu pod numerem 500 053 000.Termin ważności kuponu trwa do 31.03.2012r.

Opis szczegółowy

Mrozy pomału odejdą. Zacznie się sezon grypy, przeziębień.Czy zawsze musimy łykać różne wynalazki?Podobno profilaktyka jest tańsza i zdrowsza.Zapraszamy na seanse w tężni solankowej.Teraz Masz okazję wypróbować.W ramach promocji zamiast 60 zł tylko 36 zł! Otrzymujesz aż 40% zniżki.Prosimy tylko o wcześniejsze zapisy tel 500 053 000Opis Miejsca:W pięknej wiklinowej scenerii tężni, spróbuj zanurzyć się w delikatną mgiełkę solankową słuchając dobrej, łagodnej muzyki. Niczym wyjazd do miejscowości uzdrowiskowej tężnia pozwoli odetchnąć pełną piersią jodowanym powietrzem. Podczas seansu może odprężyć Cię dodatkowo masaż stóp. Tężnie niegdyś służyły do uzyskiwania soli kuchennej, dziś są ogromnymi inhalatorami w kurortach. Korzystanie z nich to nie tylko przyjemność, ale i samo zdrowie. Mikroklimat powstały wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych. Tężnie zaczęły być wykorzystywane w celach leczniczych wraz z rozwojem dziedzin medycyny uzdrowiskowej. Dzięki temu tężnie stały się miejscem służącym do zażywania inhalacji powstałego w ich otoczeniu aerozolu.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Ciołka 35 paw 87 01-231

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj