239 zł

Wartość: 600 zł

Cena: 239 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

239 zł zamiast 600 zł (-60%) za bon na makijaż permanentny (górna lub dolna kreska). Bądź widoczna na wiosnę i nadaj głębię swemu spojrzeniu z pomocą STUDIA LINE!

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Ważne

 • Pomyśl o nadchodzącej wiośnie i olśnij wszystkich świeżością spojrzenia w STUDIU LINE. Kup bon już dziś i oddaj się w ręce specjalistów.
 • Przy dolnym podkreśleniu stosowana jest pigmentacja naturalnej linii rzęs, tj. przestrzeni między nimi, dzięki czemu uzyskujemy efekt gęstszych, ale nie obciążonych rzęs, jak w przypadku stosowania tradycyjnego eyelinera.
 • Dzięki nowoczesnym technikom makijaż permanentny potrafi stworzyć efekt zagęszczenia rzęs oraz efekt 3D. Kreski na oczach są bardzo sexowne, komfortowe i można je polecić każdej kobiecie niezależnie od wieku. Można dzięki nim uzyskać efekt wizualnego podniesienia zewnętrznych kącików oka oraz nadać im bardzo intrygujący wygląd. Kreska górna może zostać przedłużona, aby oko było bardziej zalotne.
 • Bezpośrednio po zabiegu rysunek wydaje się nieco szerszy i ciemniejszy, jednak w kilka dni po nim linie wracają do swych naturalnych, prawidłowych rozmiarów. Klientka po zabiegu pigmentacji dostaje szczegółowe wskazówki jak dbać o okolicę, która była poddana zabiegowi.
 • T echnika mikro pigmentacji polega na wyrysowaniu kreski w taki sposób, aby utworzyła ciemną linię w wieńcu rzęs tak, aby uzyskać intensyfikację tęczówki oka i pięknie podkreślić lub nadać pożądany kształt oka. Poza nadaniem głębi spojrzeniu możemy również skorygować kształt oka jeśli istnieje asymetria lub dysproporcja.

Warunki

 • Dodatkowo można wykonać makijaż permanentny przeciwległej kreski 20% taniej
 • Ewentualne dopigmentowanie otrzymasz Gratis ( do 6 tyg. po zabiegu)
 • Bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
 • 1 osoba może zakupić dowolną ilość bonów lecz zrealizować 1 bon
 • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go lub nie przeniesienia z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem tel.: 533-455-566
 • Studio LINE http://studio-line.pl ul. Wierzbięcice 18 godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 09:00-21:00 soboty 09:00-16:00
 • Dodatkowo otrzymasz 20% rabatu na pozostałe zabiegi w Studiu LINE (zapraszamy na naszą stronę internetową http://studio-line.pl/ )
 • Oferta obejmuje makijaż permanentny (górna lub dolna kreska).

Opis szczegółowy

Fachowa pielęgnacja w profesjonalnym salonie urody jest zazwyczaj przedsięwzięciem kosztownym i nie dla wszystkich dostępnym. Studio LINE wychodzi naprzeciw potrzeb osób, które nie chcą tracić fortuny na zabiegi pielęgnacyjne, a jednocześnie chcą korzystać z dobrodziejstw nowoczesnej kosmetologii. Zabiegi domowe, choćby najlepszych marek kosmetykami nie zastąpią fachowej porady i indywidualnego doboru zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetyków w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

STUDIO LINE oferuje szereg innych zabiegów godnych polecenia, które pomogą podkreślić walory Twojej urody. Są to m.in.: liposukcja kawitacyjna, infrared „Przyspieszacz” odchudzania, zabieg oczyszczający tradycyjny, zabieg intensywnie nawilżający Aquarelle, zabieg głęboko nawilżający i łagodzący zmarszczki Pure Collagen Velvet Face Mask, zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy Pure Collagen Eyed Pads; zabiegi pielęgnacyjne i dekoracyjne dłoni: manicure klasyczny, manicure french, zabieg parafinowy na dłonie, tipsy naturalne, tipsy french, żel na naturalną płytkę, żel french na naturalną płytkę, dopełnienie paznokci żelem oraz zabiegi upiększające na twarz: oxybrazja, masaż twarzy, szyji i dekoltu.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio LINE ul. Wierzbięcice 18 godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 09:00-21:00 soboty 09:00-16:00

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.