250 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 250 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Teraz tylko 250zł zamiast 500zł za przedłużanie i zagęszczanie rzęs włosiem norki syberyjskiej metodą 1:1 w Salonie Madame Art w Poznaniu. Zafunduj sobie intrygujące spojrzenie!

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Warunki

  • - każda osoba może zakupić dowolną ilość Voucherów, lecz osobiście wykorzystać tylko jeden;- termin realizacji Vouchera dwa miesiące od daty zakupu;- wizytę należy umówić z tygodniowym wyprzedzeniem;- z tym Voucherem otrzymujesz 10% rabatu na pozostałe usługi w Gabinecie Madame Art.

Opis szczegółowy

Chcesz mieć uwodzicielskie rzęsy o magnetycznym spojrzeniu? Wypróbuj przełomową metodę najdelikatniejszych rzęs na rynku.Dzięki tej nowoczesnej metodzie będziesz mieć pewność optycznego powiększenia oczu, podkreślenia ich kształtu i wydłużenia rzęs. Uzyskany efekt będzie spektakularny. Twoje rzęsy staną się długie i gęste. Produkty są przebadane dermatologicznie i hipoalergiczne, nie powodują uczuleń. Nie musisz też zmieniać swoich przyzwyczajeń, ponieważ nowe rzęsy są odporne na czynniki, z którymi nie radzi sobie zwykły makijaż, są wodoodporne i trwałe przy wysokiej temperaturze. Bez problemu więc możesz wciąż korzystać z basenu czy sauny.Rzęsy z futra norek syberyjskich to przełom w metodzie przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, to najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne na rynku. Otrzymuje się je poprzez ostrożne czesanie wyselekcjonowanych, żywych syberyjskich norek hodowlanych, nie niosąc zagrożenia dla życia czy zdrowia tych zwierząt. Ich struktura bardzo przypomina strukturą rzęsy naturalne. Głęboki odcień czerni nadaje spojrzeniu jeszcze więcej atrakcyjności. To wygoda i komfort na co dzień. To subtelne, wyrafinowane podkreślenie głębi spojrzenia.Kształt i długość aplikowanych rzęs dopasowywany jest indywidualnie, tak by idealnie pasowały do Ciebie. Na jedno oko aplikowane jest około 80 do 120 rzęs. Czas trwania zabiegu to około 1,5h.Gabinet medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej MadameArt w Poznaniu to gwarancja zadowolenia z wykonanych usług. Gabinet cieszy się uznaniem klientów i ekspertów z dziedziny kosmetyki. Został opisany w wydaniu z lutego 2012r. w magazynie URODA.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Poznań, ul. Ogrodowa 17 lok. 11

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj