Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

30 minutowa sesja fotograficzna w studio wraz z obróbką graficzną zdjęć! Zatrzymaj wyjątkowe chwile!

30 minutowa sesja fotograficzna w studio wraz z obróbką graficzną zdjęć! Zatrzymaj wyjątkowe chwile!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

60 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 60 zł

Oszczędzasz: 60%

Oferta z: Polska InfoBuzer

30 minutowa sesja fotograficzna w studio wraz z obróbką graficzną zdjęć! Zatrzymaj wyjątkowe chwile!

Zniżka zakupów grupowych z Poznania

Ważne

  • ­ Idealny Pomysł na prezent !Doskonała pamiątka na długie lata !Indywidualne podejście do każdego klienta !Kreatywne podejście podczas każdej sesji !Profesjonalny retusz zdjęć !Gwarantowana poprawa samooceny i humoru na długi czas !Profesjonalny sprzęt fotorgaficzny !Profesjonalne studio fotograficzne !Profesjonalny i sympatyczny Fotograf !

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:-  30 minutową sesję fotograficzna + 10 zdjęć wyretuszowanych na płycie CD u Pawła Wojtaszka  Aby zrealizować zakupiony kupon Infobuzer.pl należy: Obowiązuje rezerwacja telefoniczna podczas której należy podać imię, nazwisko oraz kod z kuponu. Kupon ważny 2 miesiące. Jedna osoba może kupić nieograniczoną ilość kuponów.Na wizytę zabierz kupon promocyjny Infobuzer.pl

Opis szczegółowy

30 minutowa sesja fotograficzna w studio z obróbką graficzną zdjęć (otrzymasz 10 wybranych zdjęć na płycie CD)Zabłyśnij w świetle fleszy, stając przed obiektywem Pawła Wojtaszka podczas sesji fotograficznej w studiu.Czy myśleliście, by w końcu zaktualizować swoje portfolio i uzupełnić je o doskonałe, profesjonalne zdjęcia? Stań przed obiektywem i poczuj się jak słynna fotomodelka! Spraw sobie oryginalną pamiątkę, która pozostanie na lata!A może wolisz upamiętnić najmłodsze lata swojego dziecka i za kilka lat cieszyć się z pięknej pamiątki? Wspólne oglądanie zdjęć przy ciepłej herbacie niezwykle zbliża do siebie i przypomina, jak wiele nas ze sobą łączy.Chcesz przeżyć takie chwile za kilka lat z Twoim synkiem i córeczką? Nie czekaj aż podrosną! Uwiecznij ten moment– doświadczony fotograf pomoże Wam w profesjonalny sposób!Fotografia Paweł WojtaszekPaweł Wojtaszek to absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Swoją edukację na Wydziale Fotografii uwieńczył obroną tytułu magistra wraz z celującą oceną fotoreportażu i odtąd nieustannie poszerza i pogłębia zakres spraw, zjawisk czy rzeczy poznanych, zobaczonych i sfotografowanych. W swoim dorobku artystycznym posiada realizacje sesji zdjęciowych w temacie mody i aktu. Cenne doświadczenie w zakresie reklamy ATL przyniosły mu staż w Dzienniku Łódzkim oraz współpraca z gazetą Atraktor. Poza wrażliwością estetyczną i oszlifowanym w trakcie edukacji i pracy talentem, fotografa cechuje umiejętność posługiwania się zaawansowanymi programami graficznymi takimi jak Photoshop i Lightroom. Potwierdzenie wysokiego poziomu pracy graficznej stanowi fakt, iż w drugiej edycji Photospot artysta wziął udział jako instruktor.Przed obiektywem Pawła Wojtaszka stanąć można w profesjonalnym studiu, zlecając wykonanie fotografii ślubnej, rodzinnej, portretowej, ciążowej, okolicznościowej, dziecięcej czy reklamowej. Poza realizacją sesji liczyć można również na fachowy retusz zdjęć i ich wywołanie, tak by uwieczniona chwila zdobiła "na zawsze" album ze zdjęciami.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.