29 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

29 zł zamiast 120 zł za internetowy kurs „Matura z języka angielskiego w 20 dni”. Przygotuj się profesjonalnie!

Zniżka zakupów grupowych z Opola

Ważne

  • Przez 20 dni na wskazany adres mailowy będą przesyłane obszerne lekcje,
  • Program kursu obejmuje: - strategie egzaminacyjne, - przykładowe ćwiczenia z opisem, - zadanie egzaminacyjne z odpowiedziami i wyjaśnieniami,
  • Zakres merytoryczny kursu obejmuje: - Reading (zadania typu heading matching, True/False, multiple choice), - Listening (zadania typu multiple matching, True/False, multiple choice), - Writing (postcard, note, questionnaire, advertisement, invitation, formal letter, informal letter), - Speaking (asking for/giving information, picture description, reporting, negotiating),
  • Zadania wszystkich typów pojawiających się na maturze,
  • Masz możliwość uzupełnienia swoich braków i ćwiczenia tych elementów egzaminu, które sprawiają Ci największe trudności,
  • Przygotuj się do matury profesjonalnie!
  • Szkoła Języków Obcych The Tower prowadzi naukę także w ministerstwach, ambasadach i korporacjach i realizuje duże projekty unijne.

Warunki

  • Aby wykorzystać kupon: - wejdź na stronę Szkoły, - wypełnij formularz i podaj w nim numer kuponu, - lekcje zostaną uruchomione w ciągu 48 godzin od momentu rejestracji.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Stresujesz się maturą? Ciągle śni Ci się, że nie zdałeś z angielskiego, bo nie rozwiązałeś żadnego zadania? Zainwestuj w pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem! I to bez wychodzenia z domu! Nie musisz już chodzić na czasochłonne i męczące kursy. Wystarczy, że zapiszesz się na kurs on-line przygotowany przez Szkołę Języków Obcych The Tower!

Kompletne powtórzenie i przygotowanie
Każda lekcja prezentuje strategie egzaminacyjne opracowane przez doświadczonych egzaminatorów oraz ćwiczenia wraz z przykładowymi rozwiązaniam. Wszystkie odpowiedzi opatrzone są komentarzem. Kurs obszernie omawia wszystkie części egzaminu oraz zawiera powtórzenie materiału leksykalno-gramatycznego. Autorzy postarali się także o wskazanie najczęściej popełnianych błędów.


The Tower
To szkoła, z której kursów korzysta rocznie ponad 2 000 osób! Ich doświadczenia i stosowanie nowatorskich rozwiązań w programach kształcenia przekładają się na wysokie wyniki w rankingach szkół językowych. The Tower realizuje duże projekty unijne, uczy także pracowników ambasad czy ministerstw. Teraz Ty możesz ich przetestować!

Matura z angielskiego w 20 dni? Say YES!

29 120 zł zamiast 91 zł Oszczędzasz 76% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Polska,Platforma e-lerningowa

http://www.thetower.com.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj