Oferta online

63 zł

Wartość: 149 zł

Cena: 63 zł

Oszczędzasz: 58%

Oferta z: Polska InfoBuzer

12 miesięczny dostęp do nauki języka angielskiego online za 63 zł w Internetowej Szkole Językowej iLang

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­iLang to wysoce ceniona skoła w Polsce oraz w innych krajachDzięki innowacyjnej metodzie szybko i bez stresowo nauczysz się języka angielskiegoMożesz uczyć się w domu lub dowolnym miejscu dzięki czemu zaoszczędzisz czasPrzed rozpoczęciem nauki można wykonać test poziomujący dzięki czemu będziesz wiedział od jakiego poziomu powinieneś zacząć naukęPo ukończeniu danego poziomu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:12 miesięczny dostęp do nauki języka Angielskiego za 63 zł w Internetowej Szkole Językowej iLangAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- wysłać e-maila z kuponem infobuzer na adres: biuro@infobuzer.pl w treści wpisując tytuł zakupionego kursu, a następnie otrzymasz e-mail zwrotny potwierdzający przyznanie dostępu wraz z hasłem,- zarejestrować się na stronie internetowej wskazanej w kuponie (zakładka - adres firmy) i podać kod kuponu w zakładce "kod promocyjny".Kupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

12 miesięczny dostęp do nauki języka na platformie iLangKurs angielskiego online bazuje na oryginalnych filmach i nagraniach z Angli. Spacerując ulicami wybranej metropolii kursant wciela się w rolę mieszkańca Londynu i w sposób bezstresowy uczy się jezyka mając dostęp do:   Language Surround   Powtórek RepeaTiT i Weaky   Systemu Motivate Me   Auto Korektora Wymowy   Auto Konfiguratora   120 Native Videos   Auto Tezaurusa   Inteligentnego Native SpeakeraKażdy kurs składa się z 6 poziomów (od A1 do C2). Przed przystąpieniem do nauki należy wypełnić test poziomujący, który pozwoli wybrac odpowiedni poziom. Po wykonaniu większości ćwiczeń i zaliczeniu przynajmniej 65% zadań na danym poziomie kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.Szczegółowe informacje o metodzie iLang dostępne są na stronie ilang.pl/metoda.   iLang Internetowa Szkoła JęzykowaBazowanie na naturalnych metodach przyswajania języka angielskiego, by ułatwić naukę tysiącom osób, to główny cel Internetowej Szkoły Językowej iLang. Metodycy i lektorzy szkoły opracowali innowacyjną metodę Language Surround, która pozwala w zupełnie naturalny sposób nauczyć się wybranego języka. Metoda ta polega na pełnym „otaczaniu się” językiem i kulturą danego kraju, co pozwala maksymalnie wykorzytać czas na kontakt z językiem. Filmy wykorzytywane podczas szkoleń nagrywane są w Anglii, a nagrania audio wykonywane są przez native speakerów. Wszystko to sprzyja zapamiętywaniu i nauce poprawnego akcentu. Opanowanie jednego poziomu językowego w iLang trwa zaledwie 5 miesięcy. W porównaniu do tradycyjnych szkół pozwala to zaoszczędzić co najmniej miesiąc nauki, a dzięki temu również pieniądze.Firma iLang od kilku lat działa na polskim rynku, na którym przeszkoliła już tysiące osób. Oprócz tego oferuje swoje usługi w Hiszpanii, USA i Wielkiej Brytanii. Jakość nauczania i wysokie standardy promowane przez Internetową Szkołę Językową iLang zostały docenione przez ekspertów funduszy unijnych z programu Innowacyjna Gospodarka.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 14 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj