Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

3 miesięczny dostęp do nauki języka hiszpańskiego za 25 zł w Internetowej Szkole Językowej iLang

3 miesięczny dostęp do nauki języka hiszpańskiego za 25 zł w Internetowej Szkole Językowej iLang

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

25 zł

Wartość: 59 zł

Cena: 25 zł

Oszczędzasz: 58%

Oferta z: Polska InfoBuzer

3 miesięczny dostęp do nauki języka hiszpańskiego za 25 zł w Internetowej Szkole Językowej iLang

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­iLang to wysoce ceniona skoła w Polsce oraz w innych krajachDzięki innowacyjnej metodzie szybko i bez stresowo nauczysz się języka hiszpańskiegoMożesz uczyć się w domu lub dowolnym miejscu dzięki czemu zaoszczędzisz czasPrzed rozpoczęciem nauki można wykonać test poziomujący dzięki czemu będziesz wiedział od jakiego poziomu powinieneś zacząć naukęPo ukończeniu danego poziomu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:3 miesięczny dostęp do nauki języka hiszpańskiego za 25 zł w Internetowej Szkole Językowej iLangAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- wysłać e-maila z kuponem infobuzer na adres: biuro@infobuzer.pl w treści wpisując tytuł zakupionego kursu, a następnie otrzymasz e-mail zwrotny potwierdzający przyznanie dostępu wraz z hasłem,- zarejestrować się na stronie internetowej wskazanej w kuponie (zakładka - adres firmy) i podać kod kuponu w zakładce "kod promocyjny".Kupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

3 miesięczny dostęp do nauki języka na platformie iLangKurs hiszpańskiego online bazuje na oryginalnych filmach i nagraniach z Hiszpanii. Spacerując ulicami wybranej metropolii kursant wciela się w rolę mieszkańca Barcelony i w sposób bezstresowy uczy się jezyka mając dostęp do:  Language Surround  Powtórek RepeaTiT i Weaky  Systemu Motivate Me  Auto Korektora Wymowy  Auto Konfiguratora  120 Native Videos  Auto Tezaurusa  Inteligentnego Native SpeakeraKażdy kurs składa się z 6 poziomów (od A1 do C2). Przed przystąpieniem do nauki należy wypełnić test poziomujący, który pozwoli wybrac odpowiedni poziom. Po wykonaniu większości ćwiczeń i zaliczeniu przynajmniej 65% zadań na danym poziomie kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.Szczegółowe informacje o metodzie iLang dostępne są na stronie ilang.pl/metoda.  iLang Internetowa Szkoła JęzykowaBazowanie na naturalnych metodach przyswajania języka hiszpańskiego, by ułatwić naukę tysiącom osób, to główny cel Internetowej Szkoły Językowej iLang. Metodycy i lektorzy szkoły opracowali innowacyjną metodę Language Surround, która pozwala w zupełnie naturalny sposób nauczyć się wybranego języka. Metoda ta polega na pełnym „otaczaniu się” językiem i kulturą danego kraju, co pozwala maksymalnie wykorzytać czas na kontakt z językiem. Filmy wykorzytywane podczas szkoleń nagrywane są w Hiszpanii, a nagrania audio wykonywane są przez native speakerów. Wszystko to sprzyja zapamiętywaniu i nauce poprawnego akcentu. Opanowanie jednego poziomu językowego w iLang trwa zaledwie 5 miesięcy. W porównaniu do tradycyjnych szkół pozwala to zaoszczędzić co najmniej miesiąc nauki, a dzięki temu również pieniądze.Firma iLang od kilku lat działa na polskim rynku, na którym przeszkoliła już tysiące osób. Oprócz tego oferuje swoje usługi w Hiszpanii, USA i Wielkiej Brytanii. Jakość nauczania i wysokie standardy promowane przez Internetową Szkołę Językową iLang zostały docenione przez ekspertów funduszy unijnych z programu Innowacyjna Gospodarka.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj