Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs online Asystent ds.księgowości! Zakończony zaświadczeniem MEN. Nowy zawód w zasięgu ręki!

za kurs online na Asystenta ds.księgowości z P&M Management Group ! Nie czekaj! Złap okazję!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

89 zł

Wartość: 249 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: 64%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za kurs online na Asystenta ds.księgowości z P&M Management Group ! Nie czekaj! Złap okazję!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Nauka w dowolnym miejscu i czasie: 60-dniowy dostęp do platformy edukacyjnejCertyfikat MEN po zakończeniu naukikurs można odbyć w dowolnym terminie i w każdym miejscu z dostępem do internetu,kursant sam decyduje o terminie nauki, zaliczaniu modułów kursu oraz zdaniu egzaminu końcowego,Nie czekaj ani minuty dłużej!Lap okazję Infobuzer.pl!Nowy zawód w zasięgu ręki!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - kurs online na Asystenta ds.księgowości z P&M Management Group !Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:wysłać e-maila na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy), w tytule wpisując nazwę kursu, w treści podając imię, nazwisko oraz adres e-mail kursanta, załączając kupon Infobuzer.pl zapisany w formacie PDF.W odpowiedzi otrzymasz login i hasło, umożliwiające dostęp do platformy.Jedna osoba może kupić maksymalnie dwa kuponyDo nauki potrzebujesz jedynie dostępu do internetu.Ważność kuponu 2 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności i podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?Nic trudnego,  z dzisiejszym kuponem Infobuzer.pl jest to możliwe.Wzbogać wiedzę, poszerz umiejętności i pozwól wzrosnąć swoim szansom na rynku pracy.Kurs adresowany jest do wszystkich osób, którzy swoją karierę planują związać z księgowością, zainteresowanych tematyką księgowości, jak również dla osób, które pragną odświeżyć lub poszerzyćwiedzę z tego zakresu. Uczestnik kursu pozna zasady wyliczania wynagrodzenia, składek ZUS oraz wyliczania i opłacania podatku dochodowego. Pozna również tajniki związane z prawidłowościąwystawiania faktur, ich korekt oraz rozliczaniem podatku VAT. Ponadto, dzięki poznaniu wszystkich deklaracji podatkowych oraz terminów i sposobów płatności podatków osoba, która ukończy kursbędzie potrafiła wspierać zespół księgowy w jego bieżących obowiązkach.Informacje o kursie:czas trwania: 40 godzin,60-dniowy dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie edukacyjnej,kurs można odbyć w dowolnym terminie i w każdym miejscu z dostępem do internetu,kursant sam decyduje o terminie nauki, zaliczaniu modułów kursu oraz zdaniu egzaminu końcowego,po ukończeniu kursu zaświadczenie ukończenia (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej (Dz.U. nr 31, poz. 216) przesłane listem na wskazany adres.Program szkolenia Regulacje prawne (ustawa, akty wykonawcze, dyrektywa)Zakres przedmiotowy i podmiotowy oraz miejsce świadczenia czynnościPodstawa opodatkowania i zasady obliczania podatku pochodowegoPodatek dochodowy od osób fizycznych (koszty uzyskania przychodów, wynagrodzenia, deklaracje podatkowe, inne)Podatek dochodowy od osób prawnych (przychód, koszty uzyskania przychodu, deklaracje podatkowe, inne)Regulacje prawne dotyczące faktur VATRodzaje faktur i struktura prawidłowej fakturyTerminy wystawiania faktur w zależności od rodzaju transakcjiZasady korygowania błędów w fakturach (faktury korygujące, korekty faktur korygujących, noty korygującePodatek VAT i zasady obliczania podatku VATStawki podatku VATDeklaracje podatkowe i sposób zapłaty podatku VATP&M Management GroupSpecjalnością Centrum są szkolenia online z zakresu HR, BHP, HACCP, GHP/GMP, kursy dla przedsiębiorcóworaz szkolenia informatyczne. Pod okiem specjalistów z różnych dziedzin można również stacjonarnie zgłębiać tajniki wiedzyw kwestiach miękkich umiejętności biznesowych czy z zakresu rozwoju osobistego.Ponadto P&M Management Group to baza warsztatów z m.in. efektywnej pracy i zarządzania czasem pracy oraz efektywnej nauki i technik pamięciowych czy treningów asertywności.Kursant sam decyduje o terminie nauki, zaliczaniu modułów kursu oraz zdaniu egzaminu końcowego.Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej ( Dz.U. nr 31, poz. 216).Zaświadczenie przesyłamy listem poleconym na wskazany adres zamieszkania.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj