Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Pedicure z malowaniem | Warszawa

Pod tą wdzięczną nazwą kryje się relaks, którego długo nie zapomnisz... Rytualny masaż połączony z malinową aromaterapią wykonany podczas zabiegu sprawi, że poczujesz się odprężona i zrelaksowana.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

79 zł

Wartość: 79 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: b/d

Pod tą wdzięczną nazwą kryje się relaks, którego długo nie zapomnisz... Rytualny masaż połączony z malinową aromaterapią wykonany podczas zabiegu sprawi, że poczujesz się odprężona i zrelaksowana.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Chcesz aby obdarowana osoba poczuła się naprawdę kobieco? Podaruj jej pedicure!  Klasyczny pedicure z malowaniem, to najbardziej popularna i ceniona metoda pedicure dla osób, które chcą zadbać o swoje stopy. Zabieg wykorzystuje wszelkie możliwe techniki opracowywania płytki paznokciowej z wykorzystaniem cążek i frezarki.  Etapy zabiegu: Opracowanie płytki paznokciowej i nadanie jej odpowiedniego kształtu Zmiękczenie skórek Wycięcie skórek Opracowanie frezarką miejsc zrogowaciałych Malowanie paznokci wybranym kolorem, bądź odżywką. Regenerujący krem na zakończenie Salon SPA posiada własne pomieszczenie do sterylizacji ze specjalnymi preparatami do sterylizacji i dezynfekcji urządzeń, które używane są do zabiegów z możliwością przerwania ciągłości tkanek. Daje do gwarancję bezpieczeństwa, iż wszystkie narzędzia używane w gabinecie są sterylizowane na bieżąco. Akcesoria dodatkowe są jednorazowe i po każdym zabiegu utylizowane. Factory SPA znajduje się w bliskiej odległości od metra. Specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety gwarantują spokój i niewiarygodny komfort w trakcie każdego zabiegu. Klient może całkowicie oddać się w ręce naszych specjalistów i dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą liczyć na odpowiedni dobór zabiegów.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj