Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wybierz Masaż | Warszawa

Zadbamy o Ciebie i o każdy szczegół – zasłonimy okna i zapalimy świece, by ten zabieg na długo pozostał w Twojej pamięci.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

129 zł

Wartość: 129 zł

Cena: 129 zł

Oszczędzasz: b/d

Zadbamy o Ciebie i o każdy szczegół – zasłonimy okna i zapalimy świece, by ten zabieg na długo pozostał w Twojej pamięci.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Wybierz jeden spośród czterech wspaniałych masaży: Masaż Rodem z Wysp Polinezji Olej którym wykonamy masaż, pochodzi prosto z serca egzotycznych Wysp Polinezji. Podczas masażu podamy Ci zachwycającą kompozycję herbaty i spienionego mleka z nutą orientalnych przypraw - cynamonu, imbiru, kardamonu i goździków. Całość dopełni przygotowany specjalnie na tą okazję gabinet z płonącymi świecami i specjalnie dobraną muzyką. Będzie egzotycznie… Masaż Ciała Pachnący Lasem Relaksujący masaż z użyciem olejku z wyciągiem z jodły syberyjskiej pomoże organizmowi odzyskać siły oraz energię witalną. Dodatkowo, aby jeszcze lepiej oddać leśny klimat, do masażu zaparzymy pyszną herbatkę z aromatycznych i słodkich darów lasu takich jak poziomki, jeżyny i czarne jagody. Masaż Ciała Zieloną Herbatą Aromatyczny masaż wykonany olejem z esencją z zielonej herbaty, przeniesie Cię na oddalone o tysiące kilometrów plantacje zielonej herbaty. Aby dopełnić całości podczas masażu podamy zieloną herbatę w wybranym smaku oraz suszone śliwki. Owocowy Masaż Ciała Masaż olejkiem Mango będzie doskonałą formą relaksu dla osób szczególnie narażonych na stres. Słodycz jego zapachu podnosi na duchu, uskrzydla i pokrzepia. Do masażu podamy aromatyczną pyszną owocową herbatę.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj