Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kitesurfing na Śląsku

Lekcja kite w towarzystwie wykwalifikowanych instruktorów to najlepszy prezent pod słońcem! Deska, latawiec i możesz latać w przestworzach :)! Nic innego nie zapewni Ci równie wyjątkowych przeżyć!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

119 zł

Wartość: 119 zł

Cena: 119 zł

Oszczędzasz: b/d

Lekcja kite w towarzystwie wykwalifikowanych instruktorów to najlepszy prezent pod słońcem! Deska, latawiec i możesz latać w przestworzach :)! Nic innego nie zapewni Ci równie wyjątkowych przeżyć!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Godzinna lekcja kite w towarzystwie wykwalifikowanych instruktorów to najlepszy prezent pod słońcem! Deska, latawiec i możesz latać w przestworzach :)! Jeśli kochasz wodę i wiatr, to kite jest właśnie dla Ciebie. Kite jest połączeniem surfingu, snowboardu oraz żeglarstwa. 2 godzinna lekcja, w odróżnieniu do godzinnej, pomoże Ci lepiej poznać ten nowy sport.  Nic innego nie zapewni Ci równie wyjątkowych przeżyć! Każdy może spróbować swoich sił w szkole kite'a i windsurfingu, dzięki zapewnionemu osprzętowi w postaci deski, latawca, pianki i kamizelki ratunkowej. Już podczas krótkiego szkolenia, dzięki bliskości wody i podmuchom wiatru przekonacie się, że żadne inne zajęcie nie dostarczy Wam tak wielu pozytywnych emocji!  Profesjonalna kadra i dobrze dobrany sprzęt zapewnią Wam efektywną i bezpieczną naukę w miłej atmosferze. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy WOPRu a piaszczysta plaża i przygotowane parkingi umilą wypoczynek. Nasza baza znajduję się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 dzięki czemu szybko i łatwo do nas dotrzesz, a sosnowe lasy i piaszczyste plaże zapewniają komfortowy wypoczynek w otoczeniu zieleni – Jezioro Pławniowickie. Jezioro Pławniowice Zalew jest położony na terytorium gminy Rudziniec, w powiecie gliwickim, który powstał w wyrobisku po zakończonej eksploatacji piasków podsadzkowych w 1970 roku. Dzięki swojemu pochodzeniu występują tu piaszczyste plaże, a woda jest czysta. Powierzchnia zbiornika wynosi 250 ha. Po lekcji możecie zwiedzić okoliczny Zamek Pławniowice - mała miejscowość położona na północny-zachód od Gliwic przyciąga wielu przejezdnych swą "architektoniczną perełką", jaką jest malowniczy Zespół Pałacowo-Parkowy z końca XIX wieku, zbudowany przez hrabiowską rodzinę Ballestremów (http://www.palac.plawniowice.pl) . Pławniowicki pałac położony jest w miejscu zacisznym, przy małej rolniczej wiosce daleko od fabryk i hałasu wielkomiejskiego. Otoczony jest rozległym parkiem z pięknymi, unikalnymi okazami drzew i krzewów oraz lasami. W pobliżu znajduje się duży zalew powstały jako wyrobisko popiaskowe.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj