Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lekcja Windsurfingu dla Dwojga | Śląsk

Lekcja windsurfingu dla dwojga! W towarzystwie przyjaciół lub drugiej połówki przeżyjcie przygodę i złapcie bakcyla. Dzięki wykwalifikowanym instruktorom, lekcja okaże się przyjemna, łatwa i bezpieczna. Nic innego nie zapewni Ci równie wyjątkowych przeżyć!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

129 zł

Wartość: 129 zł

Cena: 129 zł

Oszczędzasz: b/d

Lekcja windsurfingu dla dwojga! W towarzystwie przyjaciół lub drugiej połówki przeżyjcie przygodę i złapcie bakcyla. Dzięki wykwalifikowanym instruktorom, lekcja okaże się przyjemna, łatwa i bezpieczna. Nic innego nie zapewni Ci równie wyjątkowych przeżyć!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Jeśli kochasz wodę i wiatr, to windsurfing jest właśnie dla Ciebie. Windsurfing pochodzi od znanego wszystkim surfingu i powstał mniej więcej w pięćdziesiątych latach. Połączenie deski z żaglem pozwoliło wielu osobom cieszyć się sportem podobnym do surfingu, jednak jeszcze lepszym, bo wykorzystuje siłę wiatru i jest łatwiejszy w nauce. Już podczas krótkiego szkolenia, dzięki bliskości wody i podmuchom wiatru przekonacie się, że żadne inne zajęcie nie dostarczy Wam tak wielu pozytywnych emocji! Profesjonalna kadra i dobrze dobrany sprzęt zapewnią Wam efektywną i bezpieczną naukę w miłej atmosferze. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy WOPRu a piaszczysta plaża i przygotowane parkingi umilą wypoczynek. Nasza baza znajduję się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 dzięki czemu szybko i łatwo do nas dotrzesz, a sosnowe lasy i piaszczyste plaże zapewniają komfortowy wypoczynek w otoczeniu zieleni – Jezioro Pławniowickie. Jezioro Pławniowice Zbiornik wodny położony na terytorium gminy Rudziniec, w powiecie gliwickim. Zbiornik powstał w wyrobisku po zakończonej eksploatacji piasków podsadzkowych w 1970 roku. Dzięki swojemu pochodzeniu występują tu piaszczyste plażę a woda jest czysta i zdatna do kąpieli. Powierzchnia zbiornika wynosi 250 ha. Po lekcji możecie zwiedzić okoliczny Zamek Pławniowice - mała miejscowość położona na północny-zachód od Gliwic przyciąga wielu przejezdnych swą "architektoniczną perełką", jaką jest malowniczy Zespół Pałacowo-Parkowy z końca XIX wieku, zbudowany przez hrabiowską rodzinę Ballestremów (http://www.palac.plawniowice.pl) . Pławniowicki pałac położony jest w miejscu zacisznym, przy małej rolniczej wiosce daleko od fabryk i hałasu wielkomiejskiego. Otoczony jest rozległym parkiem z pięknymi, unikalnymi okazami drzew i krzewów oraz lasami. w pobliżu znajduje się duży zalew powstały jako wyrobisko popiaskowe.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj