Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lekcja Windsurfingu | Śląsk

Lekcja windsurfingu w towarzystwie wykwalifikowanych instruktorów to najlepszy prezent pod słońcem! Przekonaj się, że nic innego nie zapewni Ci równie wyjątkowych przeżyć! Adrenalina, świetna zabawa i wspomnienia na długie lata - gwarantowane!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

89 zł

Wartość: 89 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: b/d

Lekcja windsurfingu w towarzystwie wykwalifikowanych instruktorów to najlepszy prezent pod słońcem! Przekonaj się, że nic innego nie zapewni Ci równie wyjątkowych przeżyć! Adrenalina, świetna zabawa i wspomnienia na długie lata - gwarantowane!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Jeśli kochasz wodę i wiatr, to windsurfing jest właśnie dla Ciebie. Windsurfing pochodzi od znanego wszystkim surfingu i powstał mniej więcej w pięćdziesiątych latach. Połączenie deski z żaglem pozwoliło wielu osobom cieszyć się sportem podobnym do surfingu, jednak jeszcze lepszym, bo wykorzystującym siłę wiatru. Dodatkowo, windsurfing jest łatwiejszy w nauce :). Już podczas krótkiego szkolenia, dzięki bliskości wody i podmuchom wiatru przekonasz się, że żadne inne zajęcie nie dostarczy Ci tak wielu pozytywnych emocji! Możesz wybrać opcję godzinnej lub 2-godzinnej lekcji. Profesjonalna kadra i dobrze dobrany sprzęt zapewnią Ci efektywną i bezpieczną naukę w miłej atmosferze. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy WOPRu a piaszczysta plaża i przygotowane parkingi umilą wypoczynek. Jezioro Pławniowice Zalew położony na terytorium gminy Rudziniec, w powiecie gliwickim. Zbiornik powstał w wyrobisku po zakończonej eksploatacji piasków podsadzkowych w 1970 roku. Dzięki swojemu pochodzeniu występują tu piaszczyste plażę a woda jest czysta i zdatna do kąpieli. Powierzchnia zbiornika wynosi 250 ha. Po lekcji możesz zwiedzić okoliczny Zamek Pławniowice - mała miejscowość położona na północny-zachód od Gliwic przyciąga wielu przejezdnych swą "architektoniczną perełką", jaką jest malowniczy Zespół Pałacowo-Parkowy z końca XIX wieku, zbudowany przez hrabiowską rodzinę Ballestremów (http://www.palac.plawniowice.pl) . Pławniowicki pałac położony jest w miejscu zacisznym, przy małej rolniczej wiosce daleko od fabryk i hałasu wielkomiejskiego. Otoczony jest rozległym parkiem z pięknymi, unikalnymi okazami drzew i krzewów oraz lasami. W pobliżu znajduje się duży zalew powstały jako wyrobisko popiaskowe.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj