Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Skok spadochronowy | Nowy Targ

Chcesz zrobić komuś nietuzinkowy prezent, który zapamięta do końca życia? Zapraszamy na skok z 4000 m wykonany w asyście doświadczonych instruktorów spadochronowych, dostępny na wyciągniecie ręki. Niezapomniane wrażenia i emocje na najwyższym poziomie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

699 zł

Wartość: 699 zł

Cena: 699 zł

Oszczędzasz: b/d

Chcesz zrobić komuś nietuzinkowy prezent, który zapamięta do końca życia? Zapraszamy na skok z 4000 m wykonany w asyście doświadczonych instruktorów spadochronowych, dostępny na wyciągniecie ręki. Niezapomniane wrażenia i emocje na najwyższym poziomie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Obecnie spadochroniarstwo jest dostępne dla każdego. Nie wymaga specjalistycznego wielotygodniowego szkolenia oraz lotniczych badań lekarskich. Sport ten stał się bardziej dostępny dla osób, które chciałby po prostu poczuć przestrzeń i sprawdzić się w zupełnie czymś nowym i nie do odtworzenia na ziemi.  Niewątpliwie głównym motywatorem są mega emocje. 18-20 minut lot samolotem na pułap skoku; 4000 m – wysokość, z którego odbywa się skok; 1800 m – wysokość otwarcia spadochronu; 200 km/h – prędkość spadania; 45-50 sekund – czas swobodnego spadania bez otwartego spadochronu; 5-8 minut lot na czaszy spadochronu; Zadowolenie pasażera jest dla nas najważniejsze! Skoki wykonujemy z wysokości 4000m. Jest to światowy standard wykonywania skoków samodzielnych,  szkoleń kandydatów na samodzielnych skoczków oraz skoków tandemowych. Sam skok składa się z 2 części: - „skydive” czyli swobodne spadanie bez otwartego spadochronu z prędkością 200 km/h przez około 45 sekund - „lot na spadochronie” czyli etap po otwarciu czaszy spadochronu na wysokości 1800m do lądowania. Przed skokiem obowiązkowe przygotowania: ubranie kombinezonu ochronnego, dopasowanie uprzęży, szkolenie z bezpieczeństwa oraz omówienie przebiegu skoku.  Pilot ma na plecach komplet dwóch spadochronów: główny oraz zapasowy. Dodatkowym elementem zabezpieczenia jest automat spadochronowy umożliwiający samoczynne i automatyczne otwarcie spadochronu na określonej wysokości.  Spadochrony szybujące umożliwiają sterowanie i wybór miejsca lądowania przez pilota w użytkowej części lotniska. Skoki w tandemie nie wymagają od pasażerów badań lekarskich. Przeciwskazania to epilepsja, waga powyżej 120 kg. Przedział wiekowy: od 10 lat wzwyż. Znajomi nie chcą uwierzyć ? Pokaż im film – wspaniałą pamiątkę na całe życie lub pochwal się na FB! Uczestnik filmowany jest przez cały czas trwania skoku, ponieważ instruktor ma przymocowany aparat i kamerkę do ręki (jest to lepsza opcja niż filmowanie przez drugiego skoczka).  Film obejmuje: szkolenie, dojście do samolotu, wyskok, lot (również po otwarciu spadochronu!) oraz lądowanie. Finalnie uczestnik otrzymuje 10-14 minutowy film oraz ok. 300 zdjęć.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj